Nádhernou pleť můžete mít i v pokročilém věku díky škrobu

Mnoho žen po celém světě se s věkem často spoléhá na kosmetiku a plastickou chirurgii, jakmile se na jejich obličeji začnou objevovat vrásky. Botox je nejznámějším prostředkem, který vám zaručeně vyhladí pokožku i vrásky, takže vypadáte mnohem mladší. Bohužel tato metoda není vůbec přírodní, dáváte si do těla produkt, o kterém nic nevíte, pro někoho to může být nebezpečné a navíc je to drahé. Mnohem lepší bude, když se spolehnete na přírodu a běžné suroviny, které máte v kuchyni.

Speciální maska proti vráskám

Chcete-li získat účinky botoxu, aniž byste do něj museli pravidelně investovat a nechat si píchat do obličeje chemické látky s nejistým výsledkem, můžete vyzkoušet jednoduchou masku. O svou pokožku bychom se měli starat od mládí, a čím dříve začneme, tím lépe. I ve vyšším věku si ale můžete dopřát zázračnou masku, kterou si snadno a levně vyrobíte doma a přitom má stejné účinky jako botox.

https://ohlyad-dnya.pro/

Tato maska přitom obsahuje jen 2 přírodní složky, a to vaječný bílek a škrob. Vaječný bílek je bohatý na zinek, vápník, selen, vitamíny A, B, D a E, kyselinu listovou, železo, fosfor a jód. Díky tomu je ideální pro suchou, mastnou i smíšenou pleť. Bílek vyhlazuje vrásky, bojuje proti akné a stahuje póry. Škrob je také vhodný pro všechny typy pleti a nemá žádné vedlejší účinky. Pokožku dokáže nádherně zjemnit, vyživit a zužuje cévy. Navíc bude díky tomu chráněná před negativními vlivy prostředí.

Čtěte také: Zbavte se pih a nepříjemných skvrn na kůži

Jak si masku vyrobit?

Je to velmi jednoduché. Musíte jen smíchat jeden vaječný bílek a dvě lžíce škrobu. Důkladně promíchejte a získáte hustou pastu, kterou můžete nanést na obličej. Masku používejte každý večer po dobu 21 dnů a poté každý druhý den po dobu 14 dnů. Masku nechte působit alespoň 15 minut a poté důkladně opláchněte čistou vodou. Po smytí vždy použijte hydratační krém, který obvykle používáte. Uvidíte, že brzy bude vaše pleť jemná, mladistvá a jednoduše krásná.