Najděte mezi čísly jediné písmeno. Jak rychle to dokážete?

Máte-li chvilku během rušného dne, zkuste si udělat jednoduchý vizuální test. Tato hádanka otestuje vaši pozornost, zrak i mysl. Není na tom nic složitého. Jen se podívejte na obrázek a najděte mezi čísly písmeno, které se tam skrývá. Podobných testů najdete na internetu nespočet a všechny mají stejný cíl. Vyzkoušet, jak si vaše mysl vede při řešení zapeklitých hádanek.

Vizuální test

Na obrázku uvidíte celé řady jedniček. Mezi nimi se skrývá písmeno „I“, které musíte objevit. Díky tomu, že má tato číslovka a písmeno hodně podobný tvar, to není vůbec jednoduché. Vaše oči budou možná trochu zmatené, až uvidí text na žlutém podkladu. Chce to trochu soustředění, pozornost a zapojení všech mozkových sil, abyste písmeno našli. A navíc na to máte velmi omezený časový limit. Právě tento limit prověří vaše schopnosti v této zajímavé hádance.

https://www.olhaquevideo.com.br/

Dávejte si pozor na čas

Dokážete najít „I“ do 10 vteřin? Ano, na hledání vetřelce na obrázku máte jen několik vteřin. Soustřeďte se naplno po velmi krátkou dobu a zaručeně najdete, co hledáte. Musíte také zbystřit zrak, abyste našli jediné přítomné písmeno mezi mnoha jedničkami. Jestli ho doopravdy nemůžete najít, za chvilku vám řekneme, kde ho najdete. Většina lidí ho ale najde. Musíte se jen pekelně soustředit na hledání jediného písmene. Kde se skrývá písmeno „I“?

Čtěte také: Bříza posiluje imunitu, je andělem pro ledviny, má protizánětlivé účinky, léčí cystitidu a desítky dalších nemocí: Nejlepší přírodní lék

Podobné testy otestují váš mozek

Nenašli jste písmeno? Nachází se na druhém horním řádku uprostřed. Nyní ho již jistě vidíte. Když budete dělat tyto vizuální testy pravidelně, půjdou vám mnohem lépe. Je to důležité, protože tímto způsobem testujete svou mysl. Mozek je sval, který potřebuje trénink stejně jako všechny ostatní svaly v těle. Hádanky, vizuální testy, puzzle nebo křížovky fungují stejným způsobem. Odborníci doporučují dospělým každého věku, aby se zabývali tréninkem své mysli. Díky tomu totiž můžete hodně snížit riziko demence a dalších degenerativních onemocnění ve stáří.

Zdroj: olhaquevideo.com.br