Najdete na obrázku 3 králíky za pouhých 7 vteřin?

Zkoušeli jste někdy optické iluze nebo hádanky? Jde o velmi zábavný způsob, jak otestovat svou mysl. Na první pohled to není nic těžkého, ale které z těchto hádanek mohou být pro váš mozek velkou výzvou. Na dnešním obrázku musíte odhalit, kde se na stromě skrývají tři králíci. Něco takového může zvládnout každý, ale pouze s bystrou myslí.

Procvičování mozku přináší výsledky

Všechny studie dokazují, že mozek je velký sval. A stejně jako všechny ostatní svaly i tento vyžaduje pravidelný trénink. Jedině díky tomu si můžete užít vysokou koncentraci, pozornost, bystrost i silnou paměť. Tohle všechno můžete získat, když budete čas od času dělat tyto vizuální hádanky. Nebo můžete doma skládat puzzle, jestli nechcete trávit tolik času na internetu. Skládání puzzle, řešení křížovek nebo sudoku má na mozek prakticky stejný účinek.

electropiknik.cz

Optické hádanky pro malé i velké

Obrovskou výhodou vizuálních hádanek (nebo puzzle) je fakt, že jsou to aktivity vhodné pro děti i dospělé. Děti potřebují stimulaci mysli stejně jako dospělí. Vůbec nezáleží na věku. Ať je vám 7 nebo 70 let, tyto cvičení můžete pravidelně provádět a zlepšovat funkce svého mozku. Samotná proces je neuvěřitelně jednoduchý a vizuální hádanky vám zaberou jen pár vteřin. Na tu dnešní hádanku potřebujete pouhých 7 vteřin. Dokážete ji vyřešit během tak krátké doby?

electropiknik.cz

Řešení králičí záhady

Nedokázali jste králíky najít sami? Dva se nachází na levé straně kmene stromu, jeden na pravé straně. Prvního najdete v horní levé části koruny stromu. Druhý se nachází jen kousek pod ním, v levé spodní části koruny. A posledního najdete uprostřed koruny stromu na pravé straně. Králíci jsou na obrázku docela nenápadní, ale nyní je jistě najdete. A jakmile je uvidíte poprvé, budete přesně vědět, kde jste udělali chybu. A jestli jste je dokázali najít během 7 vteřin, gratulujeme!

Zdroj: electropiknik.cz