Najít partnera přes aplikaci v 58 letech? „Zhola nemožné,“ přesvědčila se žena, která vyrazila na několik schůzek s muži!

Nechtěla zahodit šanci na partnerský život a doufala, že si ještě může najít muže, ba dokonce manžela. Žena ve svých 58 letech poprvé vyzkoušela seznamování přes mobilní aplikaci. A jedno ví jistě. Žila osm let sama a bude ráda žít zase po svém jako v minulosti, protože setkání s muži dopadla naprosto katastroficky. Štěstí online asi není pro ženu s jedním dospělým synem to pravé. To i přesto, že vypadá na svůj věk více než dobře.

Chvilky samoty

Proč se vlastně žena rozhodla začít randit přes online aplikace, když má velké množství přátel? Jak sama říká, pro ty chvilky samoty, kdy kamarádky nemají čas. Když venku prší a nikdo si nepřisedne na gauč. Po osmi letech toužila najít zase lásku, protože se o sebe stará a dobře vypadá, rozhodně nepatří mezi ženy, které by o sebe přestaly dbát. A jak dopadla setkání s nápadníky? „Katastrofálně!“ dosvědčuje žena z příběhu.

Proč to nezkusit?

Kamarádky i kolegyně z práce ženu přesvědčovaly, že není nic snazšího než si najít muže přes aplikaci. Pravdou je, že po zadání svých údajů začala žena komunikovat s několika možnými nápadníky, kteří měli zájem o seznámení. Žena nechtěla pokračovat v online prostředí, proto se rozhodla nabídnout prvnímu muži setkání v parku, který je blízko jejího domova. V zeleni bývá klid a ve slunečných dnech tvoří park kouzelné prostředí pro popovídání. Přišel s desetiminutovým zpožděním a páchl alkoholem.

Čtěte také: Prohlásili jej za mrtvého, po maminčině objetí se začal hýbat! Zázračné dítě Jamie prospívá skvěle a bez následků!

Druhý pokus? Určitě!

Žena byla zděšená, protože muž přišel na rande v teplákové soupravě a v pantoflích, jeho mluva byla vulgární a už po prvních několika větách bylo zřejmé, že je dva nespojuje vůbec nic. Žena se rozmýšlela, zda pokračovat, ale hnala ji touha nevzdat se a kývla na další rande. Pro tentokrát se setkání mělo odehrát v kavárně. Příjemné prostředí jistě rozproudí konverzaci, jenže proč přišla s oním mužem i jeho matka? To je trochu příliš, řekla si žena v duchu.

Milenkou ve středním věku?

Do třetice všeho dobrého? Určitě, proto žena souhlasila a přišla na třetí rande. Muž vypadal dobře, ale s personálem kavárny jednal svrchu, což nesla s nelibostí. Ještě, než dorazilo objednané pití, začal zvonit muži telefon. Na obrazovce se objevilo „manželka“. „Co k tomu dodat, snad abych šla, přece se nestanu milenkou ve středním věku?“ ukončila žena své vyprávění o potížích při seznamování pomocí aplikací a dnes je ráda, že má svůj život, který může žít naplno, byť zůstala sama a bez partnera.  

Zdroj: pukuotukas.com