David Hampl
4 října, 2017

Pokud jste někdy chtěli zažít to, co je jako jízda na horské dráze, zatímco sedíte ve Vašem vlastním autě, pak by mohl být Eshima Ohashi most v Japonsku Vaší jedinečnou příležitostí. Ačkoli most nemá žádné zatáčky nebo smyčky, děsí i ty nejvíce sebevědomé řidiče.

Protože tento lidský výtvor považujeme opravdu za jedinečný svého druhu, rozhodli jsme se s Vámi sdílete některé z nejlepších fotografií tohoto místa, které jsou hodné děsu i křiku. Připravte se, že se Vám při pohledu na fotografie postaví všechny chlupy na těle.

[hana-code-insert name='google' /]Most Eshima Ohashi, který spojuje města Matsue a Sakaiminato, je dlouhý asi 1,7 km a široký 11,3 m.

Je to třetí největší pevný rámový most na světě.

Z dálky se zdá, že na most není možné vylézt.

Zdá se, že by auta jen rychle sklouzla zpátky dolů. Úžasná výška umožňuje velkým lodím pod ním projet.

[hana-code-insert name='Dole' /]Navzdory děsivě vypadající realitě je most Eshima Ohashi zcela bezpečný. Ve skutečnosti je to všechno o perspektivě. Pohled nahoře je docela děsivý, ale když se podíváte na most z jiného úhlu, vypadá spíše jako obyčejný most s poměrně strmým sklonem. Ale i přesto, byli byste dost odvážní se přes tento most vydat?

Sdílejte článek