Redakce ProSvět.cz
21 prosince, 2018

Máte na zádech tyto dva ďolíčky? Pokud jste si mysleli, že je tam máme všichni, pak jste se spletli. Mají je pouze ti výjimeční a já vám ráda prozradím, v čem se jejich výjimečnost ukrývá!

Lidské tělo je neuvěřitelný nástroj, který nás dokáže v mnohém hodně překvapit. Kdekdo by si možná myslel, že své tělo zná do posledních detailů, ale vždy se může najít něco, co o něm nevěděl. Jako třeba skutečnost, že dva ďolíčky ve spodní části zad mají jen ti výjimeční z nás.

Co je to za ďolíčky?

Těmto ďolíčkům se u žen říká Venušiny ďolíčky, u mužů zase Apollovy ďolíčky. Nachází se na místě, ve kterém se spojují dvě kosti pánve a mají je pouze ti z nás, kteří k nim mají dobrou genetickou dispozici či vhodnou velikost vazů.

Nelze je vytvořit pomocí cvičení, takže pokud je na zádech nemáte, ani se nenamáhejte. Nutno dodat, že si člověk nemůže vybrat, jestli je mít bude nebo ne, protože jejich přítomnost je dána čistě genetikou.

O čem vypovídají?

Dva malé důlky na zádech svědčí o tom, že má daný člověk dobrý oběh a jeho tělo je zdravé. Dobrý oběh je potřeba k tomu, abychom snáze dosáhli vrcholů, celkově prospívá našemu zdraví.

Tak co? Máte dva drobné důlečky na zádech, nebo mezi ty výjimečné nepatříte?

Sdílejte článek