Nebezpečná věc, kterou máme všichni doma! Jak může ublížit dětem?

Rodiče mají za úkol vychovat své děti, ale také je udržet daleko od každého nebezpečí. To v dnešní době není jednoduché. O mnoha nebezpečných předmětech víme a jsou evidentní, např. nože a další ostré předměty. Často si ale neuvědomíme, že i praktické věci v naší domácnosti mohou být pro naše děti extrémně nebezpečné. Jednou z těchto věcí je také nabíječka na mobilní telefon.

Neštěstí se stalo během pár vteřin

Matka Courtney N. Davis zažila v roce 2007 svou největší noční můru. Její 19měsíční dcera se velmi vážně zranila. Mnohem horší je fakt, že to byla vina jejích rodičů. Nechali totiž dítěti k dispozici elektronické zařízení zapojené do zásuvky, které si strčila do pusy. Řeč je o obyčejné nabíječce na telefon, kterou má doma každý z nás. Stačilo k tomu pouhých pár vteřin.

https://www.onlinenytt.com/

Matka se na chvilku otočila a její malá dcera měla najednou v puse nabíječku. Navíc byla nabíječka zapojená do zásuvky. Ihned jí vytáhla nabíječku z úst a dítě bylo trochu v šoku. Odvezla holčičku okamžitě k lékaři, který rychle odhalil popáleninu elektrickým proudem. Holčička to jen na pár vteřin olízla a najednou měla vážné popáleniny na obličeji!

https://www.onlinenytt.com/

Matka chce varovat další rodiče

Courtney se nyní snaží varovat všechny ostatní rodiče, aby si dávali na tuto běžnou součást domácnosti velký pozor. Není nic horšího, než ublížit svému dítěti vlastní nepozorností. Nikdy nenechávejte dítě bez dozoru s elektronickými předměty. Popáleniny elektrickým proudem jsou velmi vážné. Dítě sice nezemřelo, ale její stav se přes noc hodně zhoršil.

https://www.onlinenytt.com/

Podle této matky si její dcera nikdy s nabíječkou nehrála. Nespoléhejte ani u svých dětí na to, že nevezmou do ruky něco, s čím si předtím nehrály. Nikdy nemůžete vědět, co malé děti napadne a vůbec si nedokážete představit, jaké mohou být následky malé nepozornosti. Tato malá dívka skončila s hrozným zraněním a bolesti ji provázely velmi dlouho, než se zahojila. Dávejte na své děti pozor, abyste se s ničím takovým nemuseli nikdy potýkat.

Zdroj: onlinenytt.com