Nebudete věřit tomu, co byl jeden muž schopný udělat své nebohé fence! Když přivedla na svět mnoho krásných štěňátek, neváhal a zbavil se jich. Jak? A povedlo se je najít a zachránit?

Psi celosvětově patří mezi nejoblíbenější domácí mazlíčky. Bohužel, zatímco v jedné domácnosti je pes právoplatným členem rodiny, v druhé se o pejska příliš dobře nestarají a po určité době někdy dokonce i přemýšlejí, jak by se ho co nejlépe „zbavili“. Jedno z nejlepších řešení v tuhle chvíli představují zvířecí útulky. V útulcích každý den tak z nejrůznějších důvodů končí psi různých plemen i stáří, od štěňat až po starší pejsky. Naštěstí psi v útulcích nejen končí, ale nacházejí zde i svého nového a lepšího majitele. Příběh, který vám dnes přinášíme, je právě z jednoho nejmenovaného útulku v Kanadě.

Kde jsou štěňata?

Neznámý muž přišel jednoho dne do tohoto zvířecího útulku i se svou fenkou Noelle, kterou zde chtěl nechat. Jako důvod uváděl, že Noelle je velice zlá. Zaměstnancům útulku se ale už od začátku zdál muž i jeho příběh poněkud zvláštní. Když si totiž Noelle prohlédli, všimli si, že fenka je velice smutná a pohublá. Začali mít obavu, že ji muž týrá, a proto si ji v útulku hned nechali. Brzy navíc zjistili, že celý příběh bude úplně jiný. Veterinář potvrdil, že Noelle měl před nedávnem zcela jistě štěňata. Ty ale muž s sebou do útulku nepřinesl.

Čtěte také: Milujete banánky v čokoládě? Pak si jednoznačně zamilujete tento dezert!

Noelle byla den ode dne smutnější a po svých štěňátkách plakala. Personál útulku se tedy rozhodl zkusit zjistit, co se vlastně s jejími štěňaty mohl stát. Začali tedy pátrat na internetu a trávili hodiny prohledávání nejrůznějších webových stránek, prostřednictvím kterých lidé štěňata prodávají. Nakonec se na ně usmálo štěstí a objevili fotografii, na které byla zcela určitě Noellina štěňata.

Nejkrásnější dárek

Když na uvedené telefonní číslo zavolali, udiveně zjistili, že prodejcem je tentýž muž, který Noelle přivedl do útulku. Prodejem štěňat si chtěl finančně přilepšit, proto je nepřinesl do útulku společně s Noelle. Pracovníci útulku se nakonec rozhodli pro něco neskutečného – štěňata od majitele koupit a dát je Noelle zpět. To nakonec také udělali, bohužel jedno ze štěňátek už bylo prodané, ale zbylá koupili a přivezli je Noelle do útulku. Vzájemnou radost z opětovného sekání matky s jejími štěňátky můžete vidět na videu.