Nejlepší domácí krém proti vráskám omladí každou ženu

Škodlivé částice v prostředí, stres, vyčerpání a stárnutí se odráží na pokožce vašeho obličeje. Proto je dobré se proti tomu bránit a použít krém, který je dobrý pro pokožku, omlazuje a obsahuje přírodní suroviny. Výroba tohoto domácího krému nestojí moc peněz a je velmi efektivní. S krémem dosáhnete okamžitého účinku. Pokožka obličeje se rychle vyhladí, bude pevná a lesklá. První změny uvidíte již po jednom týdnu! A co budete potřebovat?

· 50 ml oleje ze sladkých mandlí,

· 2 lžíce kokosového oleje,

Čtěte také: Zkrášlení rtů za pouhých třicet minut – efektivní a zároveň dechberoucí

· 2 lžíce vosku,

· ½ čajové lžičky vitamínu E,

· 1 lžíce bambuckého másla.

Příprava je jednoduchá

Asi to nikoho nepřekvapí, ale všechny přísady vložte do nádoby, promíchejte a poté vložte do menší nádoby naplněné teplou vodou. Jakmile budou ingredience pěkně promíchány a přeměněny na krém, nalijte to celé do menších krabiček nebo skleniček a uložte do ledničky. Aby byl krém skutečně účinný, musíte ho aplikovat ráno a večer. Večer po odstranění make-upu. Jde o velmi jednoduchý způsob, jak se zbavit vrásek díky přírodním ingrediencím. Vaše pokožka si navíc zaručeně odpočine a prospěje jí to.

Další úžasná varianta

Krém skvěle zvlhčuje a upravuje hlavně oblast kolem očí. Na jeho výrobu budete potřebovat 2 lžíce jojobového oleje, 1 lžíci broskvového oleje, 1 lžíci šípkového oleje, 5 lžic včelího vosku, 5 kapek mrkvového oleje a 2 lžíce růžové vody. Kromě růžové vody vše vložte do nádoby a tu poté vložte do menšího hrnce naplněného teplou vodou.

Krém byste měli neustále míchat. Když je pěkně promíchaný, přidejte růžovou vodu a poté ji nalijte do menších nádob. Nechte směs vychladnout a poté uložte do ledničky. Ráno a večer krém nanášejte do oblasti kolem očí a rozmazávejte kruhovým pohybem. Tak se dobře vstřebá do kůže a bude dobře fungovat. U obou produktů můžete pozorovat výsledky již po týdnu a po delším používání budete pozorovat jeho zázračné účinky.