Nejlepší oznámení o těhotenství, jaké uvidíte na internetu!

V roce 2019 se na sociální síti TikTok objevilo video, které se stalo během pár dnů virální senzací. Dostalo se k lidem z celého světa a přitom se jednalo o velmi jednoduchou věc. Mladý pár posadit do obývacího pokoje své maminky a společně jim oznámili, že z nich budou konečně babičky. Jejich reakce se stala hitem na internetu, protože takové nadšení jste ještě neviděli.

https://www.pexels.com/

Oznámení skončilo velkým úspěchem

Lina Siciliano z New Jersey natočila okamžik, kdy společně s manželem ukázala své matce a tchyni obrázek z ultrazvuku jejich malého syna. V té době byla Lina již několik měsíců těhotná a s manželem se rozhodli, že to oznámí svým matkám najednou. Věděli, že ženy budou nadšené, ale jejich reakce předčila jejich očekávání.

Tyto dvě ženy můžete vidět a slyšet na videu, jak vzrušeně ječí na mladíka, potom se objímají a hlasitě se smějí. Během celého videa jedna na druhou křičí: „Jsme babičky!“ Lina sama napsala k příspěvku, že je to „nejlepší oznámení o těhotenství, jaké kdy uvidíte“. A je to rozhodně pravda, protože se tento záznam během pár dnů rozšířil po sociálních sítích jako požár.

Čtěte také: Mladík pomohl slepé ženě na přechodu. Měl by to tak udělat nezištně každý

https://www.pexels.com/

Nerozlučné kamarádky si užívají svá vnoučata

Video získalo stovky tisíc zhlédnutí a líbilo se obrovskému množství uživatelů. Video bylo sdíleno na účtu @yournonnas, což je oficiální účet těchto dvou babiček. Kromě toho se ale objevilo také v Today Show, Oprah Daily nebo Good Morning America. To je pro dvě obyčejné babičky obrovský úspěch. Navíc jsou velmi šťastné, že se jejich děti rozhodly mít vlastní děti.

Od doby, kdy bylo zveřejněno populární video, se babičkám narodilo ještě jedno vnouče. Jejich děti říkají, že jsou to nejlepší babičky na světě. Navíc jsou nerozlučné kamarádky, což všichni manželé o svých dětech zajisté říct nemohou. Tyto ženy se ale spřátelily stejně jako jejich děti a mají spolu nádherné vztahy, což bude velmi důležité i pro jejich vnoučata.

https://www.youtube.com/watch?v=ozuieRuDgR8

Zdroj: newsitamea.gr