Nejsilnější znamená, že máte anděla strážného blízko

Věříte v anděla strážného? Někteří lidé věří, že v našem životě máme minimálně tři strážné anděly, kteří nás hlídají na naší cestě životem. Každý strážný anděl pracuje svým způsobem. Mnoho z nich dává najevo, že jsou tu s námi. Musíte se jen dávat na určité signály, kterými se s námi snaží komunikovat. Podívejme se, jak poznáte přítomnost anděla strážného ve svém životě.

Bílé peří a zprávy

Nejčastější znamení toho, že jsou kolem nás andělé, jsou bílá peříčka na velmi neobvyklých místech. Navíc se většinou objeví, jakmile procházíme velmi stresující situací. Díky tomuto signálu nás chtějí ujistit, že jsou tu s námi a nemusíme se obávat o svůj osud. Nyní to samozřejmě jediný signál, ale velmi často se můžete setkat právě s peřím na podivných místech.

Zaslat vám mohou také zprávu prostřednictvím písničky v rádiu nebo nám pošlou píseň do snu. Tento způsob komunikace je také velmi častý a měli byste si ho všímat. Písně jsou jedinečným způsobem, jak se dozvíte o tajných plánech, které s vámi anděl strážný má. Stejně tak vám díky tomu může sdělit, že všechno bude v pořádku, i když to s vámi zrovna vypadá špatně.

Čtěte také: Úkol, který ještě nikdo nepokořil. Najdete na obrázku všechny chyby?

Další znamení, která můžete sledovat

První možností je vůně parfému nebo kolínské, kterou používala vaše blízká osoba. Cítit ale můžete také určité květiny nebo vůně, které si spojujete se vzpomínkou nebo ročním obdobím. Vidět můžete tvaru v oblacích, záblesky světla, duhu, změny teploty v místnosti nebo jednoduše cítíte přítomnost někoho dalšího v místnosti, i když jste sami.

Mnoho lidí také potkává určitá nebo stále se opakující čísla. Strážné anděli ale můžete i slyšet. Zaslechnout můžete šepot slov nebo myšlenky, které vám prolétají myslí a přitom nejsou vaše. Velmi běžným způsobem, jak o sobě dávají strážní andělé vědět, jsou také sny. Potkávat ale můžete i určitá zvířata, jako jsou ptáci, motýli nebo králíci.

Co vám přináší signály od andělů?

Jakmile si těchto znamení všimnete, budete se jistě ptát, co se vám snaží anděl strážný říct. Co mi to přináší? Co se mi snaží říct? Měli byste se nad tím skutečně zamyslet. Myslete na to, čím právě procházíte v životě, s čím potřebujete pomoci a co vás nejvíce trápí. Odpověď k vám přijde dříve nebo později a bude vždy správná. O tom nepochybujte. A v každém případě jim za jejich práci poděkujte. Dělají toho pro vás mnohem více, než si uvědomujete.

Poselství, které se vám andělé strážní snaží předat, jsou vždy pro naše dobro. Šeptají nám do uší, pobízejí nás ke správným rozhodnutím a snaží se zmírnit naši bolest. Jestli musíte udělat důležitý krok ve svém životě, budou vás zaručeně držet za ruku, i když si to nemusíte nutně uvědomovat. Věřte, že vás vaši andělé nenechají na holičkách a přijdou, až je budete nejvíce potřebovat.

Zdroj: kten.com