Někdo věří na své strážné anděly. Jak ale poznáte, že je máte kolem sebe?

Všichni máme alespoň tři strážné anděly. Je ale pravdou, že mnoho lidi na ně začne věřit až v případě, že se jim něco stane a jen zázrakem vyváznou bez zranění. Střeží náš život od doby po narození až do smrti. Andělé jsou stvoření, kteří chrání naši duši a budou tady pořád. Trpělivě čekají na dobu, kdy budou moci lidem pomoci. Neexistuje u nich čas, takže jsou trpěliví a naslouchají.

Anděla můžete vidět v situaci, kdy jste zranění

Malá znamení mohou pomoci hlavně vám, protože tak poznáte, že jsou nablízku. Andělé vás nikdy neopustí a nemusíte se tak bát, že byste někdy zůstali sami. Nemají sice podobu člověka, je to jen energie, kterou poznáte nejen díky vibracím, ale také dalším znamením. Lidé, kteří je viděli, je popisují různě. Možná si i vy vzpomenete na zážitek, kdy jste anděla strážného cítili.

Jeden příběh za všechny – srážka člověka s autem. Možná máte pocit, že se vám to stát nemůže, ale nikdy nevíte, kdo bude sedět za volantem. Ležíte na zemi, máte pocit, že je od vás všechno na hony vzdálené. Slyšíte hlavy a vidíte nad sebou ženu, která má hnědé vlasy a drží vás za ruku. Šeptá krásná slova o tom, jak se uzdravíte, že je cestě pomoc a až v nemocnici zjistíte, že u vás žádná žena nikdy neseděla.

Čtěte také: Mladá krasobruslařka dobývá svět, její ztvárnění „Hallelujah“ je dechberoucí!

https://pixabay.com/

Jaká znamení nám andělé dávají?

V nemocnici tak provedli několik testů, jestli není poškozený mozek. Anděl ale nemusí mít pouze ženskou podobu, může to být i muž. Jak s vámi anděl strážný pracuje? Nefungují všichni stejně, a proto každý máme svého, hodně ho ovlivňujeme my sami. Někteří andělé jsou praktičtější, jiní jsou zase ve střehu, protože často riskujete svůj život. Oslavují s námi nejen narozeniny, ale také důležité momenty v životě.

Většina andělů vám dá znamení, že jsou blízko. Je pro ně těžké zjevit se nám v našem světě. Pro lidské oko je nemožné je spatřit, musíte mít velké štěstí. Proto používají jiné prostředky, aby se nám zjevily. Které to jsou? Jestliže máte kolem sebe bílé peří, ale nevíte, odkud se vzalo, je možné, že se kolem vás anděl strážný pohybuje. Možná prožíváte stres nebo jen chcete mít jistotu, že na všechno nejste sami.

https://pixabay.com/

Máte štěstí na oblíbenou písničku? Je to znamení

Andělé mají spoustu možností, jak na sebe upozornit. Můžete si všimnout například, že se vám při každém nasednutí do auta spustí oblíbená písnička. Není to jen náhoda, ale může být anděl poblíž a říkat vám, že na vás zrovna dohlíží. Nebo zrovna zahrají singl, který sice neznáte, ale jeho slova vás zasáhnou a budete nad nimi doma o to více přemýšlet.

Co ještě vám může přijít za znamení? Například vůně. Jestliže ucítíte vůni, kterou nosil váš milovaný člověk, který již zemřel, možná je to znamení. Nemusí být ani sezona těchto vůní, abyste si na svého příbuzného vzpomněli. Vidět můžete také různé tvary, které se objeví na obloze. Anděle strážné mohou také vidět děti a domácí mazlíčci, i když pro dospělé budou napořád skryté. Možná ucítíte kolem sebe také jejich přítomnost, i když je nevidíte. Někdy vám znamení dají pomoci billboardů nebo časopisů. Otevřete náhodně stránku a vyskočí na vás informace, kterou jste před malým okamžikem sami slyšeli ještě jinde.

Slyšíte často různé hlasy, které k vám promlouvají? Mohou to být andělé, kteří jsou u vás blízko a dávají najevo, že se na ně můžete spolehnout. Cítíte, že se v místnosti, kde stojíte, citelně ochladilo nebo je vám naopak velké teplo? I to může znamenat přítomnost těchto nadpozemských bytostí. Vidíte často jedno a to samé číslo? Není to znamení, že si musíte vsadit, ale jsou to strážní andělé, kteří nad vámi drží ochrannou ruku. Andělé jsou bytosti světla, proto sledujte nejen pouliční lampy, ale také odstíny slunečního světla.

Zdroj: kten.com