Nemocnému pitbulovi pomůže teprve dvouletá holčička, podívejte se, jak to zvládla!

Rodina Audry Spurio toužila po čtyřnohém mazlíčkovi, vydala se proto do místního útulku, kde jsou na výběr psi, kterým zemřel majitel nebo se nalezli na ulici. Jedním z nich byl i pitbul, který strávil v kleci již mnoho týdnů. Právě umisťování pitbulů patří mezi nejnáročnější, v útulcích zůstávají třikrát delší dobu než plemena jiných názvů. Je zřejmé, že lidé mají z označení „pitbul“ velký strach. To ale rozhodně neplatí pro malou G, jak si holčička nechává říkat.

G a pitbul

Vybrat si psa z útulku není snadné. V rozhodování hraje roli mnoho faktorů, které je nutné vzít v potaz. Nejedná se o pouze o domácího mazlíčka, ale nového člena rodiny, proto je takové rozhodnutí opravdu velmi těžké. To si samozřejmě Audry uvědomovala, ale její dcera G věděla hned, který pejsek se stane jejím nejlepším kamarádem. Při procházce kolem klecí byla okamžitě rozhodnutá pro pitbula. „Je nemocný, potřebuje pomoc.“

Nemocný pitbul

Fenka pitbule byla v útulku po dlouhou dobu, trpěla mnohými onemocněními. Měla smutné a zanícené oči, už na dálku zapáchala. Ani nelibá vůně nezabránila malé holčičce, aby nepoprosila o to, aby mohli ošetřovatelé pustit pejska ven. Dospělým se ale nepodařilo dostat fenku pitbula z klece. Naproti tomu dívence tento úkol připadal nadmíru snadný, prostě vzala vodítko a vyvedla psa na čerstvý vzduch. V útulcích bývají zahrady s malým hřištěm, aby si zájemci mohli psa dobře prohlédnout.

Čtěte také: Předčasně narozené děti mají nyní větší šanci na život než kdy dřív

Jasný výběr

Rodiče malé G váhali, protože pitbul je náročný na výchovu, ale batole bylo rozhodnuté na sto procent. „Tenhle pejsek jde domů!“ A stalo se. Už od pobytu na zahradě bylo zřejmé, že bude fenka skvělou parťačkou holčičky a užijí si společný čas na maximum.

„Potřebovat pomoc!“ to je jediné, co holčička prohlásila. Nezbývalo než vyplnit adopční papíry a vzít fenku domů. Tedy počkat, ještě jméno. „Scarlett!“ Od té chvíle je Scarlett nejlepším přítelem, a hlavně novým členem rodiny Spuriových, který už po týdnu v domácím prostředí pookřál a stal se skvělým parťákem na hraní.

animalchannel.co

Zdroj: animalchannel.co