Nepříjemný muž v restauraci si vysloužil ostrou reakci servírky

Práce servírky je někdy velmi náročná. Bez ohledu na to, jak se snažíte, nikdy nemůžete uspokojit všechny zákazníky. Vždy se najde někdo, kdo je neustále nespokojený a nechová se k vám hezky. Servírka z New Yorku narazila na zákazníka, se kterým to bylo hodně těžké. A nakonec jí praskly nervy, protože každý z nás má jen jedny. Tento zákazník se do restaurace již zaručeně nevrátí.

Muž si prohlížel nezletilé děti

Sandra pracuje v restauračním byznysu již dlouho a setkala se s mnoha zákazníky, kteří se k ní nechovali s respektem. Tento muž ale své chování přehnal. Starší muž seděl v restauraci velmi dlouhou dobu jen u kávy a choval se ohavně k ní, dalšímu personálu i hostům. Sandra mu slušně řekla, aby to nedělal. Snažila se s ním jednat slušně, ale nesetkalo se to s úspěchem.

Muž měl velmi oplzlé poznámky a byl na servírku sprostý. Hájil se tím, že si do restaurace přišel jen vypít dobrou kávu. Sandra ho požádala, aby se uklidnil. Muž jen opakoval argument, že si chce jen vypít dobrou kávu. Sandra je zkušená servírka a má s hosty obrovské množství trpělivosti. Nakonec její pohár ale přetekl a řekla muži od plic, co si o něm myslí.

Čtěte také: Zamilovaný pár se vzal na veterinární klinice. Proč?

Servírce přetekl pohár trpělivosti

Video se Sandrou se dostalo na TikTok a stalo během pár dnů virálním. V dnešní době je těžké někoho konfrontovat za jeho nevhodné chování. Tato servírka se s ním ale nemazlila. „Upřímně, nikdo tě nechce obsluhovat,“ řekla muži, který seděl sám u stolu. „Prosím tě laskavě. Můžeš prostě jít? Dostal jsi od nás kafe, co ještě chceš?“

„Neměl bys mi říkat ‚miláčku‘. Neměl byste sem chodit a říkat lidem ‚lesby‘. A opravdu byste sem neměl chodit dívat se na nezletilé dívky,“ vyčítala Sandra neslušnému muži. Okolo měla dost svědků, kteří se za ni postavili a také všechno natočili. Muž seděl u stolu a dělal po celou dobu své návštěvy nevhodné poznámky k nezletilým dívkám. To Sandra nedokázala tolerovat. Muž dostal, co si zasloužil, i když se do této restaurace pravděpodobně již nevrátí.

Zdroj: sv.stories.newsner.com