Netradiční zbarvení kohouta pobavilo miliony lidí!

Některá zvířata se narodí a na první pohled nás zahřejí u srdce. Příroda je velmi nevyzpytatelná a některým zvířatům dá velmi netradiční zbarvení. Jeden kohout je toho skvělým příkladem.  Na facebookové stránce „Uncommon Mi mundo“ se objevil kohout, který se stal okamžitě virální. Svět jednoduše oněměl, když viděl vzor na jeho peří.

Jedinečný kohout

Okouzlující kohout má po celém těle bílé peří a na nich se nachází drobná, černá srdíčka. Něco takového se zaručeně nevidí každý den. Srdíčka můžete někdy vidět na uších (nebo jiných částech těla) králíků, psů nebo koček. Rozhodně se ale nenachází na peří slepic nebo kohoutků. Tento kohoutek je obrovskou výjimkou. A vypadá nádherně!

https://www.viralomania.com/

Kohout se stal virální senzací

Fotky tohoto kohouta obletěly celý svět. Pohled na tohoto nádherného ptáčka vás zahřeje u srdce. Díky srdíčkům vypadá velmi romanticky. Takto krásné zvíře jste jistě neviděli. Přitom se jedná o obyčejného kohouta, kterému může mít doma každý. Takové zbarvení jste jistě ještě na drůbeži neviděli a možná již nikdy neuvidíte!

Čtěte také: Gabriela Lašková se podělila o radost z nového těhotenství, ale i o zklamání, když o miminko přišla!

https://www.viralomania.com/

Netradiční druhy slepic vás překvapí svým vzhledem

Slepice kadeřavá je velmi známá svým rozčepýřeným vzhledem, který si neustále udržuje. Velmi zvláštním a netradičním druhem drůbeže je také slepice hedvábnička. Tyto slepice vypadají, že mají srst. Navíc mají na nohou peří, které působí velmi zajímavě. Slepice a kohouti Ayam Cemani se zase vyznačují svou barvou, protože jsou celé černé.

https://www.viralomania.com/

Jak barevná mohou být vajíčka?

Všichni známe bílá nebo béžová vejce. To ale nejsou jediné barvy, se kterými se můžete setkat. Ve skutečnosti jich existuje celá paleta. Mohou mít také tmavě hnědou, světle i tmavě zelenou, růžovou nebo namodralou skořápku. Hodně přitom závisí na stravě, stáří slepice a hlavně na druhu, který máte doma nebo od kterého vejce pochází. Věděli jste, že existuje tolik barev vajíček?

Zdroj: viralomania.com