Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit svoji image. Povedlo se to? Rozhodně ano. Můžete se o tom přesvědčit. Stačí, když se svěřila do rukou profesionálům s nápadem -
Menu

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit svoji image. Povedlo se to? Rozhodně ano. Můžete se o tom přesvědčit. Stačí, když se svěřila do rukou profesionálům s nápadem

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to, jak vypadáte, můžete kdykoliv a není to ani příliš složité, jak se může zdát. Podívejte se, jak jednoduchým způsobem změnit sebe sama.

Základem jsou vlasy

Když se tak zamyslíte, zjistíte, že tvar obličeje nezměníte, nezměníte ze dne na den ani svoji postavu. Jediné, s čím lze pracovat jsou vlasy. Možná si říkáte, že chodíte ke kadeřníkovi a žádnou zvláštní změnu nevidíte. Už jste přemýšleli nad tím, že změníte kadeřníka? Netvrdíme, že ten váš je špatný, jen zkuste třeba vyměnit kadeřnic ženu za muže, a možná budete mile překvapení.

Přemýšlíte nad střihem?

Jedním způsobem, jak změnit tvář, pomocí vlasů, je ofina. Už jste ji vyzkoušeli? Možná ano, možná ne, nicméně víte, že není jen jeden druh? Podívejte se na jednotlivé druhy ofin a k jakému obličeji pasují. Velkým hitem dnešní doby je zaplétaná ofina. Nevíte, o co jde? Podívejte se. Na hlavě ale nemáme jen ofinu, zapřemýšlejte, jestli byste třeba nechtěli zkusit krátký střih vlasů, když nosíte celá leta dlouhé vlasy v culíku. Nebojte se toho, dnes již kadeřníci dokážou opravdu divy a vaše vlasy přizpůsobí vašim potřebám. Nemusíte se tak bát, že vám účes bude nějakým způsobem překážet.

Na každou tvář, jiná ofina

To, že obličeje lze rozdělit na několik typů, pravděpodobně víte. Víte ale také, která ofina pasuje na který obličej? Jestliže máte kulatý obličej, bude vám slušet především taková, která je prostříhaná a směřuje k jedné straně. Pokud byste zvolili ofinu, která je střižena rovně, zbytečně byste zvýraznili právě to, že máte kulatý obličej. Jak postupovat při tom, když máte:

  • Hranatý obličej
  • Oválný obličej

Jestliže máte hranatý obličej, taktéž by pro vás rovná ofina také nebyla vhodná. V tomto případě vám bude nejvíce sedět ofina šikmo střižená s tzv. patkou. Pro oválný obličej jsou vhodné všechny typy a výběr je čistě na vás. Pamatujte však, že se ve svém střihu musíte cítit dobře.

Vysoké čelo nemusí být na obtíž

Mnoho žen se trápí tím, že mají vysoké čelo. Berte to ale také jako přednost, slušet vám bude ofina taková, která nebude příliš dlouhá, ani příliš krátká, stejně tak dobře poslouží patka. Již na začátku jsme se zmínili o zaplétané ofině. Víte co to je? K tomu potřebujete mít dlouhé vlasy i v přední části a jednoduše je zapletete do copu, který vede do strany. Již jsme si řekli, že vlasy jsou opravdu důležitým prvkem, pokud chcete změnit svoji vizáž. Nebojte se ale také jiných barev. Nemůže se totiž stát nic horšího, než že se v barvě nebudete cítit dobře a lze ji pak snadno přebarvit, ovšem samozřejmě při tom dáte zabrat svým vlasům. Na druhou stranu, pokud budete používat kvalitní přípravky na ochranu a obnovu, není třeba se toho bát.

I popelka se proměnila

Vzpomínáte na pohádku o Popelce? Samozřejmě že ano, vždyť ji minimálně každý rok na Vánoce sledujeme v televizi. Pak víte, že i z ušmudlané Popelky může být krásná princezna. Vlasy jsou základem, a ale co při takové proměněn ještě můžete změnit, ze dne na den, nebo v podstatě lze říci z minuty na minutu? Je to barva očí. Víte, že existují kontaktní čočky a můžete je používat, i když vidíte ostře? Vyrábějí se totiž čočky, které slouží jen k tomu, že vám změní barvu očí, nebo třeba jen změní odstín. Na výběr máte z odstínů:

  • Zelené
  • Hnědé
  • Modré

Možná přemýšlíte nad tím, jak se ještě proměnit. Samozřejmě můžete zvolit jinou stravu, cvičení a posilování, tím se změní vaše tělo a možná se i budete cítit lépe. Nicméně tohle je běh na dlouhou trať. Další možností je trochu upravit šatník, díky kterému možná omládnete, ale také zjistíte, že může existovat něco, co vám bude slušet o něco více, než jen džíny a kalhoty. Poslední možností, jak se tak nějak proměnit, je chování. Naučte se na ten svět usmívat, vždyť přeci ten život máte jen jeden. A když se může zdát, že jsou věci neřešitelné, není tomu tak. Přemýšlejte spíše nad tím, jak tady na tom světe zanechat nějakou pozitivní stopu a trochu se usmívejte.

Nový vítr do vašeho šatníku

Už jste navštívili kadeřníka, který vám na hlavě vykouzlil skvělý účes a už jste si také pořídili „nové oči“? Pak už jen skutečně stačí vyměnit šatník? Nosili jste do teď jednoduché džíny a botasky? Vyhoďte je a pořiďte si něco elegantnějšího, ale zároveň něco, v čem se budete cítit dobře. Pokud se bojíte, můžete vyzkoušet nějakého módního stylistu, který vám poradí co jak nakombinovat, abyste to zase nepřehnali. Uvidíte, že na vás po takto velké proměně vaše okolí nechá své oči. Už jste někdy takovou velkou změnu podstoupili a jak jste se s tím sžili? Je úplně jedno jestli je vám 30 nebo 60, zkuste to.

https://www.facebook.com/MetDaanCreative/videos/1286826488032973/

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Stačí málo a zbavíte se kruhů pod očima. Díky nim…

Každá žena, která má ráda sebe sama, se snaží vypadat skvěle v každém případě. Stará se o vlasy, čistí svoji pleť…
Krátké účesy - ženy
KRÁSA A MÓDA

Krátké účesy: Jaký sluší nejvíce mužům, a který ženám?

Dlouhé vlasy už nejsou tak in jako dříve, a muži i ženy je postupně nahrazují krátkými účesy. Ty jsou praktické,…
KRÁSA A MÓDA

Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na…

Náš obličej o nás vypovídá mnohé. Často se říká, že všechno, co se nám v životě přihodí, všechny naše starosti i…
KRÁSA A MÓDA

Nebudete věřit tomu, jak vaší pleti prospěje pleťová maska vyrobená…

Snem každé ženy je udržet si co nejdéle mladistvý vzhled. Některé ženy z tohoto důvodu chodí pravidelně do kosmetických salonů, jiné…
KRÁSA A MÓDA

Je to vůbec možné? Stačí 9 dní a pomocí této…

Následující dieta pochází od ruské odbornice na výživu, Margarity Korolevové. Podle jejich metod a postupů už zhublo spoustu ruských celebrit,…
KRÁSA A MÓDA

Báječné! Stačí 10 sekund denně a Vás obličej bude opět…

Všichni známe ty dlouhé hodiny pocení v posilovně. Posilujeme lýtka, zadek, stehna a prsní svaly, aby vypadaly k světu. Jeden z hlavních náporů…