Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit svoji image. Povedlo se to? Rozhodně ano. Můžete se o tom přesvědčit. Stačí, když se svěřila do rukou profesionálům s nápadem -
Menu

Neuvěříte, co se stalo, když chtěla 60 letá žena změnit svoji image. Povedlo se to? Rozhodně ano. Můžete se o tom přesvědčit. Stačí, když se svěřila do rukou profesionálům s nápadem

Krásná je žena v každém věku. Ano je to pravda. Je úplně jedno, jestli vám je dvacet nebo šedesát. Změnit to, jak vypadáte, můžete kdykoliv a není to ani příliš složité, jak se může zdát. Podívejte se, jak jednoduchým způsobem změnit sebe sama.

Základem jsou vlasy

Když se tak zamyslíte, zjistíte, že tvar obličeje nezměníte, nezměníte ze dne na den ani svoji postavu. Jediné, s čím lze pracovat jsou vlasy. Možná si říkáte, že chodíte ke kadeřníkovi a žádnou zvláštní změnu nevidíte. Už jste přemýšleli nad tím, že změníte kadeřníka? Netvrdíme, že ten váš je špatný, jen zkuste třeba vyměnit kadeřnic ženu za muže, a možná budete mile překvapení.

Přemýšlíte nad střihem?

Jedním způsobem, jak změnit tvář, pomocí vlasů, je ofina. Už jste ji vyzkoušeli? Možná ano, možná ne, nicméně víte, že není jen jeden druh? Podívejte se na jednotlivé druhy ofin a k jakému obličeji pasují. Velkým hitem dnešní doby je zaplétaná ofina. Nevíte, o co jde? Podívejte se. Na hlavě ale nemáme jen ofinu, zapřemýšlejte, jestli byste třeba nechtěli zkusit krátký střih vlasů, když nosíte celá leta dlouhé vlasy v culíku. Nebojte se toho, dnes již kadeřníci dokážou opravdu divy a vaše vlasy přizpůsobí vašim potřebám. Nemusíte se tak bát, že vám účes bude nějakým způsobem překážet.

Na každou tvář, jiná ofina

To, že obličeje lze rozdělit na několik typů, pravděpodobně víte. Víte ale také, která ofina pasuje na který obličej? Jestliže máte kulatý obličej, bude vám slušet především taková, která je prostříhaná a směřuje k jedné straně. Pokud byste zvolili ofinu, která je střižena rovně, zbytečně byste zvýraznili právě to, že máte kulatý obličej. Jak postupovat při tom, když máte:

  • Hranatý obličej
  • Oválný obličej

Jestliže máte hranatý obličej, taktéž by pro vás rovná ofina také nebyla vhodná. V tomto případě vám bude nejvíce sedět ofina šikmo střižená s tzv. patkou. Pro oválný obličej jsou vhodné všechny typy a výběr je čistě na vás. Pamatujte však, že se ve svém střihu musíte cítit dobře.

Vysoké čelo nemusí být na obtíž

Mnoho žen se trápí tím, že mají vysoké čelo. Berte to ale také jako přednost, slušet vám bude ofina taková, která nebude příliš dlouhá, ani příliš krátká, stejně tak dobře poslouží patka. Již na začátku jsme se zmínili o zaplétané ofině. Víte co to je? K tomu potřebujete mít dlouhé vlasy i v přední části a jednoduše je zapletete do copu, který vede do strany. Již jsme si řekli, že vlasy jsou opravdu důležitým prvkem, pokud chcete změnit svoji vizáž. Nebojte se ale také jiných barev. Nemůže se totiž stát nic horšího, než že se v barvě nebudete cítit dobře a lze ji pak snadno přebarvit, ovšem samozřejmě při tom dáte zabrat svým vlasům. Na druhou stranu, pokud budete používat kvalitní přípravky na ochranu a obnovu, není třeba se toho bát.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

Šílenství začíná! Češi začínají vykupovat potraviny ve velkém. O jaké…

Koronavirus je celosvětové téma a v České republice tomu není jinak. Oběti ve světě stále přibývají a virse už dostal…
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…