David Hampl
11 června, 2019

Talentové soutěže jsou plné více či méně ohromujících vystoupení, které vás mohou pobavit, nadchnout nebo i znechutit. Ale nad tímto vystoupením určitě budete žasnout. Je až neuvěřitelné, že někdo něco takového dokáže, a ještě krásnější je vidět, že se tento talent ukrývá v malé skromné dívence, před kterou se teprve otevírá svět.

Málokdo by si asi řekl, když ji viděl vstupovat na pódium s hračkou v ruce, že to bude vystoupení, na které ještě dlouho nezapomene. Ale je to tak, v této dívence se skrývá talent, který se jen tak nevidí.

Neuvěřitelný talent

Teprve dvanáctiletá Darcy Lynn Farmer z Oklahomy má zcela neotřelý zájem. Věnuje se břichomluvectví. Tato kdysi populární kratochvíle dnes již skoro vymizela, a tak už je samotný fakt, že se tomu tato dívka věnuje stojí rozhodně za zmínku. Možná si pod tím představíte nudné vystoupení člověka, který „rádoby“ nehýbe ústy, když mluví, ale ve skutečnosti, je to až příliš dobře poznat.

Břichomluvectví v podání Dracy však dostává zcela nový rozměr. Nejenže na ní vůbec nepoznáte, že opravdu hovoří ona, ale zároveň její vystoupení není mluvenou řečí, ale naprosto dech beroucím hudebním vystoupením, za které by se nemusela stydět kdekterá profesionální zpěvačka. Tato malá dívka to tedy umí pořádně rozjet. A více souhlasit by nemohli ani porotci, kteří byli z jejího vystoupení neméně nadšení.

Postup rovnou do finále

Nikoho pak asi nepřekvapilo, když se jedna z porotkyň rozhodla udělit Dracy svého „žolíka“, který jí garantuje postup rovnou do finále. To dívka rozhodně nečekala a také ihned následovaly proudy slz dojetí. Však to pro ni také musel být největší životní úspěch, který mohl odstartovat její kariéru do výšin, o kterých se jí ani nesnilo. Však posuďte sami, jsme si jisti, že budete stejně ohromeni jako desítky diváků, kteří seděli v publiku.

Sdílejte článek