Natalie věděla, že její dědeček bude mít zlomené srdce, když nepřijde na její svatbu. Bohužel jeho zdravotní stav mu neumožnil, aby nasedl do letadla a přiletěl na její svatbu. Nechtěla ho ovšem zklamat, protože ho velmi miluje. Proto se rozhodla, že s tím něco udělá. Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Nevěsta proto naskočila do letadla a letěla za ním.

Co byste udělali pro lidi, které milujete?

Natalie prověřila pro nás všechny, co musíte někdy podstoupit pro lidi, které milujete. Naplánovala celou svatbu, ale její děda se nakonec nemohl dostavit. Proto své plány změnila a naplánovala ještě jednu malou svatbu, kterou přivezla až k němu. Nedokázala se smířit s tím, že by její dědeček nebyl na svatbě. Navzdory neúspěchu nedovolila, aby ji to zastavila a rozhodla se sdílet s ním svůj velký den.

https://spotlightstories.co/

Druhá svatba jen pro jednoho hosta

Natalie byla ve Virginii, zatímco její dědeček byl v době svatby na Floridě. Nevěsta se rozhodla přijít na řešení, aby se mohl její dědeček zúčastnit její svatby, i když tam nemohl být fyzicky. Dva týdny před svatbou bohužel utrpěl mrtvici a nemohl cestovat letadlem. Na poslední chvíli proto musel změnit plány, což zlomilo jeho srdce. Svou vnučku totiž velmi miloval a chtěl si s ní zatančit na její svatbě.

https://spotlightstories.co/

Svatební tanec byl vše, co si přál

Nevěsta sbalila svatební vybavení a naskočila na letadlo. Její dědeček se také oblékl. Zatímco Natalie přišla připravená ve svatebních šatech, vlasech a make-upu, Nelson měl na sobě vlastní oblek. Pořádali sice svatební oslavu doma, ale jakmile začali tančit, nemohli být oba šťastnější. Všichni se usmívali, když se dědeček s vnučkou kolébali a otáčeli.

Možná nešlo o klasický první tanec, ale bylo to pro ně velmi důležité. Tanec na svatbě byla jediná věc, kterou si její dědeček přál zažít. Těšil se na to celé měsíce a kvůli zdravotním potížím nakonec myslel, že se to nestane. Jeho vnučka ale obětovala své peníze, čas a úsilí, aby mu splnila tento krásný sen. A oba dva to udělalo velmi šťastné. Díky videu na to navíc mohou vzpomínat do konce života.

Zdroj: spotlightstories.co

Sdílejte článek