Nevěsta před plným kostelem odhalí pravdu o svém snoubenci

Nevěra je ve vztahu to nejhorší, co vás může potkat. Většina párů ji nepřekoná a jedná se o hlavní důvod pro rozchody i rozvody. Možná je lepší, když se špatný charakter jednoho z páru ukáže ještě před svatbou a dětmi. To byl případ Casey, která se o nevěře ze strany svého snoubence dozvěděla jediný večer před svatbou. Rozhodla se ho potrestat tím nejlepším způsobem.

Na zrušení svatby bylo příliš pozdě

Noc před svatbou Casey zazvonil telefon. Uviděla dlouhý řetězec textových zpráv z neznámého čísla. Šlo o snímky rozhovorů mezi jejím snoubencem a jinou ženou. Jakmile si je přečetla, bylo jí naprosto jasné, co se stalo. Milovaný muž ji podvádí. Nehodlala mu to odpustit, ale zároveň bylo příliš pozdě na to, aby zrušila celou svatbu.

U zpráv byly také fotografie jejího budoucího manžela a jiné ženy. Bylo jasné, že Alex nemůže své chování nijak vysvětlit. Řekla to přátelům, kteří chtěli svatbu hned zrušit. Všichni ale již přijeli a mnoho z nich jelo z velké dálky. Casey se proto rozhodla, že se svému snoubenci trochu pomstí a zároveň dá svatebčanům to, co očekávají. Pořádnou show!

Místo slibu nevěsta přečetla SMS zprávu

Svatební den přišel a Alex vůbec netušil, co přijde. Casey se prošla uličkou jako každá nevěsta. Postavila se vedle svého snoubence u oltáře. Jen ona věděla, co bude následovat. Když přišel čas, aby řekla svůj svatební slib, překvapila všechny svatebčany i samotného ženicha. „Dneska žádná svatba nebude,“ řekla Casey všem v kostele.

Vzala telefon a přečetla některé ze zpráv, které jí přišli předchozí večer. Tím odhalila nevěru svého nastávajícího manžela před celou rodinou i přáteli. Všichni ji naplno podpořili a Alex musel nakonec od oltáře uprchnout. Pomsta to byla jedinečná a ženich na to jistě nikdy nezapomene. Navíc je to skvělá inspirace i pro další ženy, které bojují s nevěrou.

Zdroj: sv.stories.newsner.com