Michaela Dvořáková
20 ledna, 2023
, ,

Každá nevěsta chce, aby ji k oltáři dovedl její otec. Jeni Stepien po tomto okamžiku také toužila. Bohužel její otec zemřel před tím, než se vdala. Naštěstí byl její otec dárcem orgánů, takže s ní mohlo být na její svatbě alespoň jeho srdce. Svatba byla díky tomu naprosto jedinečná a Jeni rozhodně nečekala, že by se jí něco takového mohlo stát.

https://spotlightstories.co/

Jediný muž změnil její svatební den

Otec Jeni zemřel, ale jeho srdce žilo dál v hrudi jiného muže. Arthur Thomas byl již dlouho na pokraji smrti a na srdce čekal již 16 let. Díky transplantaci srdce mohl konečně normálně žít a vrátila se mu chuť do života. Jeni si vždy myslela, že díky darování orgánu je její otec někdy tam venku. Po mnoho let rodina Jeni s Arthurem zůstala v kontaktu.

https://spotlightstories.co/

Trvalo celých 10 let od smrti jejího otce, než se dočkala své svatby. Vtipné je, že se s rodina s Arthurem nikdy osobně nesetkala. Vždy komunikovali jen přes dopisy nebo telefon, ale osobně se nikdy neviděli. Jakmile Arthur obdržel dopis od Jeni se zvláštní laskavostí, nedokázal ji odmítnout. Rozhodl se přijet na její velký den a doprovodit ji uličkou až k oltáři.

https://spotlightstories.co/

Dojemný dopis

Jeni napsala Arthurovi: „Milý Arthure, jsem dcerou muže, jehož srdce je uvnitř tebe, a 6. srpna se budu vdávat. A ještě jedna věc, jestli chceš, doprovodil bys mě uličkou?“ Muž se okamžitě rozhodl splnit slib a dovést k oltáři dceru otce, díky kterému může dál žít. Jeni šla uličkou na své svatbě s mužem, kterému bije v hrudi srdce jejího otce.

https://spotlightstories.co/

Tento moment byl nádherný nejen pro Jeni, ale také pro celou rodinu. Všichni měli pocit, jako kdyby ji k oltáři odvedl její vlastní otec. Sama nevěsta byla velmi dojatá a neudržela slzy. Všichni byli ze svatby nadšení a užil si ji i samotný Arthur. Jednalo se pro něj o obrovskou poctu, protože jen díky zesnulému otci Jeni je stále naživu.

https://spotlightstories.co/

Zdroj: spotlightstories.co

Sdílejte článek