Nevyspalý otec se snaží uspat novorozence, ale udělá jednu vtipnou chybu!

Narození nového člena rodiny je velká věc. Přizpůsobit se novému režimu s miminkem není vůbec jednoduché. Hlavně rodiče, kteří mají první dítě, mají velmi těžký úkol. Největší obětí v prvních týdnech nebo měsících života dítěte získáte hodně lásky a štěstí. A přijdete o hodně spánku. Právě to bylo problémem tatínka, který se stal virální na sociálních sítích. Podívejte se, proč bylo video tatínka tak vtipné a populární.

Maminka se od srdce zasmála

Novopečený tatínek chtěl pomoci manželce a postarat se o jejich novorozené dítě. Oddaný manžel a otec chtěl miminko ukolébat ke spánku. Jakmile ho jeho manželka viděla, vzala do ruky telefon a začala natáčet. Zároveň se začala smát, protože něco takhle vtipného snad ještě neviděla. Sama byla velmi unavená, ale díky manželovi se zasmála od srdce. Navíc to natočila a zveřejnila na sociálních sítích. A během chvilky se z toho stal virální příspěvek.

Špatné dítě v náručí

Matka své novorozené dítě jemně houpala v náručí. V tu chvíli viděla manžela, jak dělá to samé. Pár ovšem neměl žádná dvojčata. To, co tatínek držet v náručí, bylo jen oblečení. Kvůli nedostatku spánku si spletl miminka a vzal jen dětské oblečení. Chodil po místnosti a kolébal ho. Jejich živé dítě přitom mezitím spokojeně spalo u matky v náručí. Díky rychlému jednání má vzpomínku nejen oba, ale mohou se pobavit i lidé z celého světa.

Čtěte také: Žena se vdala za muže, i když věděla, co ji čeká

Teď se baví i celý internet

Na sociálních sítích se video stalo senzací. Hlavně proto, že se mnoho rodičů s tímto tatínkem ztotožňuje. Péče o miminko je velmi náročná a může velmi rychle způsobit vyčerpání u obou rodičů. Nikdy proto nesmíte zapomínat na odpočinek. Jestli máte ve svém okolí někoho s novorozencem, nabídněte jim pomoc. Garantujeme vám, že potřebují trochu odpočinku po mnoha bezesných nocích, kdy jim dítě plakalo celou noc.

Zdroj: fi.newsner.com