Nezbední mazlíčkové chyceni při činu. Co si připravili pro své pány?

Některá zvířátka překvapují své majitele pokaždé, když otevřou dveře domu. I tak je ale milují, zahrnují láskou a vše jim brzy odpustí. Mnoho z nich ale uznává, že zažili pořádný šok, když se vrátili domů. Tohle prostě nečekali.

Přivlastňují si naše jídlo

Jídlo a dobroty je třeba ukládat do lednice. To ví každý majitel domácího mazlíčka. Někdy ale ve spěchu zapomeneme. Stejná situace čekala i pána této malé kočky. Přišel domů dříve, protože si uvědomil, že koupené párky nedal do lednice, ale už bylo pozdě. Jeho kočka si na nich zrovna pochutnávala na lince.

Když se mazlíčci mazlí

Někdy se může zdát, že jste své dva mazlíčky nachytali při něčem nemravném. Taková situace čekala na majitele dvou koček, kteří se vrátili domů dřív a zastihli své mazlíčky ve zvláštní pozici. Jejich nevinný výraz mluvil za vše a začali je se smíchem podezřívat z toho, že se namlouvají.

Čtěte také: Skrytá kamera ukázala divoká zvířata na soukromé farmě

Pozor na zloděje

Ani zapnutá kabelka není pro psa či kočku nemožným cílem. Možná se budete divit, ale tento pes otevřel kabelku své majitelky, a když ho přistihla, měl ve tváří stejně zděšený výraz jako kterýkoli jiný zloděj. Majitelka si jen kladla otázku, co v kabelce její pejsek hledal.

Křehké doplňky v domácnosti

Znuděný domácí mazlíček se může proměnit v sekundě v opravdového ničitele. Přesvědčila se o tom také paní, která má doma několik koček a pořídila si nové dveře s papírovou výplní. Nestihla si jich ani užít a už z nich byla prolézačka pro její dvě kočky. Peníze tak vyhodila oknem a přece se na ně nedokázala zlobit.

Projdou i dveřmi

Podobné je to také ve chvíli, kdy se rozhodneme mazlíčka někam zavřít. Dokážou být tak natěšení, nervózní a plní energie, že se prokoušou i dveřmi, stejně jako tento mladý pes, který tak své majitelce připravil šok. Nezáleží na tom, jaké jim dáme překážky.