Novopečená maminka sdílela velmi vtipnou fotografii z porodu

Narození dítěte je velmi speciální okamžik, který každý rodič prožívá po svém. Žádná žena ani muž na něj ale nezapomenou do konce svého života. K jednomu porodu to sedí více, než u jiných. Tato maminka si bude vždy pamatovat, jak její manžel omdlel při porodu. Navíc pořídila dokonce i snímek, který to potvrzuje. A dala ho na sociální sítě!

Porod není pro každého

Zcela nová maminka zbořila sociální sítě, když na nich zveřejnila fotografii ze svého porodu. Na první pohled se to může zdát nechutné, ale tato fotka je neuvěřitelně vtipná. Nachází se na ní její manžel, který leží v bezvědomí na podlaze, tři zdravotníci (jeden z nich s novorozenou holčičkou v náručí) a maminka s obrovským úsměvem na tváří. Něco takového každý den neuvidíte.

Fotografie byla pořízena jen pár vteřin po porodu. Tato událost je v životě velmi důležitá a nádherná. Provází ji ale také hodně bolesti, utrpení a krve. Tato žena podstoupila porod císařským řezem, takže nebyla tolik v bolestech. A právě to může být také důvod, proč její manžel omdlel. Vidět svou manželku uprostřed operace jistě není to nejkrásnější na světě.

Čtěte také: „Cítím vděk, stále žiji!“ Shannen Doherty oslavuje narozeniny a bojuje proti rakovině!

se.laowl.com

Zdravotníci o něj měli strach

Většinou se těsně po porodu zdravotnický personál stará hlavně o novopečenou maminku a malý uzlíček štěstí. V tomto případě to ale bylo jinak. Matka byla po náročném porodu, ale byl to její manžel, kdo byl obklopen zdravotnickým personálem. Dokonce i zdravotní sestra, která držela novorozené miminko v náručí, vypadala, že má o muže strach.

V loňském roce se tato fotografie stala virální na Redditu a během letošního roku se objevila také na Instagramu. Maminka má evidentně dobrý smysl pro humor, protože se celé situaci smála. A nejdůležitější je, že to její manžel přežil. A jejich malá holčička se má také velmi dobře a narodila se naprosto zdravá. I přesto bude tento moment žena svému muži předhazovat do konce života!

Zdroj: se.laowl.com