Nový vizionář přišel se znepokojivou předpovědí pro rok 2024!

Nostradamus a baba Vanga patří mezi slavné proroky, kteří se s námi dělí o své vize po stovky let. Nyní se k nim přidává také Craig Hamilton-Parker. Považuje se za jasnovidce, který dokáže předvídat budoucnost celého světa. Jeho předtuchy vyvolávají mnoho emocí. Na rok 2024 se již podělil o své vize. Co nás podle něj čeká a nemine?

Znepokojivé zprávy

Podle Hamiltona-Parkera by měl Karel III. Zůstat na královském trůnu maximálně 10 let. Právě tato předtucha si získala pozornost veřejnosti. Dokázal kolem sebe vyvolat velkou senzaci. A nyní přišel s předpovědí na rok 2024. Některé z těch věcí by nás asi neměly překvapit, ale měli bychom se jich rozhodně obávat. Co předpovídá pro tento rok?

Rok 2024 podle něj přinese dramatické události. Mohou přijít kybernetické úroky. Tvrdí také, že se objeví nový a velmi pokročilý spyware, který dokáže zcela paralyzovat bankovní systémy po celém světě. Toto proroctví je velmi znepokojivé, protože bychom všichni mohli přijít o své finance. Většina z nás má peníze na bankovním účtu u banky a naše závislost na technologiích je větší než kdy dřív.

Čtěte také: Jak dlouho zůstává alkohol v těle? Většina lidí to neví

Předpovědi ohledně Ruska

Vize se samozřejmě zaměřily také na Rusko. Ruská ekonomika prý bude směřovat k recesi. Sdělil také, že Rusko může uzavřít zbrojní dohodu s Čínou, což by mohlo ovlivnit politickou i ekonomickou situaci po celém světě. V jeho předpovědích se ale neobjevuje pouze Rusko a Čína. Zaměřil se také na celou Evropu, která se bude více ubírat pravicovým směrem.

Předpovědi Craiga Hamiltona-Parkera jsou tak přesvědčivé, že je nemůžeme ignorovat. Zároveň můžeme jen doufat, že se všechny nevyplní nebo ne do všech detailů. Budoucnost je v každém případě nejistá a ani Nostradamus neměl pravdu ve všem, co předpověděl. A to mu napovídaly hvězdy. Můžeme proto předpokládat, že ani tyto předpovědi nebudou zcela pravdivé.

Zdroj: webniusy.com