David Hampl
9 května, 2022
, ,

Paul Mason patřil mezi nejtlustší muže světa, jeho váha dosáhla neuvěřitelných 444,5 kilogramu. Rozhodl se se sebou konečně něco dělat. Nejdříve podstoupil operaci žaludku, aby mu pomohla zhubnout, nakonec se pustil do samotné diety a nakonec to přineslo výsledky. Muž dosáhl váhy 121 kilogramů a změnil se k nepoznání. Právě díky tomu si mohl najít partnerku a začít žít plnohodnotný život.

https://www.onlinenytt.com/

Svou lásku potkal na sociálních sítích

Zdravější život mu nejen přinesl nové příležitosti ohledně práce, ale také poznal svou novou lásku Rebeccu, kterou potkal na Facebooku. Sama Rebecca pak přiblížila, jak to celé začalo. V létě 2013 našla Paula na sociální sítí a napsala mu, jestli by mu mohla pomoci. Paul sháněl kliniku, kde by mu odstranili přebytečnou kůži na těle, která mu zůstala po velkém úbytku váhy.

https://www.onlinenytt.com/

Dva týdny si pouze posílali zprávy, nakonec se dohodli na tom, že stačí, když se Paul dostane do New Yorku a nějakou chvíli tady bude žít – Rebecca mu operaci zařídí. Dohodli se na tom, že si promluví také přes Skype, aby na sebe mohli také koukat. Ihned poznali, že k sobě mají blízko i pokud se vidí přes obrazovku. Mluvili o všem možném, o svých cílech a najednou zjistili, že spolu mají romantický vztah.

https://www.onlinenytt.com/

Paula zničila pandemie a nemožnost se vidět

Láska mezi nimi vzkvétala, bohužel ale přišla pandemie koronaviru a všechno bylo zničeno. Musely být přerušeny nejen zásnuby, ale také Paul začal znovu jíst a přibírat na váze. Stres a deprese ho znovu semlely a jeho denním rituálem byly nejen chipsy, ale také další nezdravé věci. Ty používal právě na zahnání smutku a stresu, protože se nemohl vidět se svou láskou.

https://www.onlinenytt.com/

Nakonec se rozhodl podstoupit terapii, protože to podle něj byl mnohem lepší způsob, jak utratit své peníze. Sám přiznal, že zdravotní systém není přizpůsobený takovým lidem a on raději bude platit za terapii, než do sebe cpát nějaké prášky proti depresím. Tento stav se dá s pomocí překonat a jeho láska Rebecca na něj čeká.

Zdroj: onlinenytt.com

Sdílejte článek