Redakce ProSvět.cz
18 prosince, 2018

Bolest v krku někdy dokáže nejen nepříjemně zaskočit, ale i hodně potrápit. Každý z nás určitě někdy zažil bolest, která jeho krk ochromila natolik, že nebyl schopen polykat, natož pak třeba normálně jíst. Když nás překvapí bolest v krku, automaticky běžíme do lékárny pro něco, co nám od bolesti pomůže. A přitom vůbec nemusíme, stačí se spolehnout na přírodní pomoc, která funguje stejně tak dobře - ba dokonce možná ještě daleko lépe!

Přírodní pomoc na bolest v krku je skvělá v tom, že funguje a především do těla nevnáší žádné chemické látky ani jiné složky, které jsou zde navíc a v organismu mohou napáchat paseku. Jestliže si chcete od bolesti v krku ulevit přírodní cestou a nespoléhat se na prášky, pilulky, tablety nebo nejrůznější kloktadla, pak si určitě nenechte ujít následující řádky našeho dnešního článku!

Přírodní pomoc na bolest v krku, kterou znaly už naše babičky

Naše babičky byly moudré ženy a v životě si uměly s ledasčím hravě poradit. Nespoléhaly se na chemii ani jiné škodliviny a raději pomoc hledaly v přírodě - jako třeba v tomto případě. Proto se ve chvílích, kdy je bolelo v krku, obracely na přírodní pomoc v podobě řepné šťávy, která má tu schopnost, že změkčuje látky a normalizuje přívod krve do krku, což ve výsledků způsobí, že se utlumí vzniklý zánět a otok, který v krku způsobuje neplechu.

Čerstvá řepa dokáže zázraky

Kdo by to byl řekl, že na první pohled obyčejná řepa toho tolik dokáže, viďte? Šťáva připravená z červené řepy je tak skvělá nejen jako přírodní pomoc na nepříjemnou bolest v krku, ale pomoci dokáže i tehdy, kdy vám například v těle chybí hemoglobin. Řepa obsahuje zdraví prospěšné látky, navíc je k dostání za pár korun, takže snadno a doslova za hubičku získáte skvělého pomocníka, který vás nenechá ve štychu, až váš krk opět zaskočí bolest.

Sdílejte článek