Obrovské překvapení pro rybáře během klidného dne u vody

Rybaření je krásným koníčkem, u kterého si můžete nádherně odpočinout u vody. V některých koutech světa to samozřejmě nemusí být úplně bezpečné, protože v okolí nežijí jen srnky na zajíci jako u nás. U vody se proto mohou objevit nejrůznější zvířata, která považují vodní plochu za svůj domov, i když se tam nevyskytují po celou dobu. A právě jedno z nich potkali dva bratři.

thefamilybreeze.com

Rybaření není vždy klidnou záležitostí

Bratři se vydali jednoho dne na ryby, stejně jako jindy. Užívali si klidné rybaření, když uslyšeli podivný, syčivý zvuk. Po chvíli se jim zdálo, že se něco hýbalo ve vysoké trávě. Stále nic neviděli a zvuk se ozval vždy jen jednou za čas. Většinu času bylo ticho a měli dokonalý klid na rybaření. Pokračovali proto ve své činnosti, ale měli se více ve střehu.

Bratři s sebou náhodou měli fotoaparát. Jakmile znovu slyšeli podivné zvuky, položili ho do trávy a omylem se jim zapnul režim nahrávání videa. Kdyby se to nestalo, jejich historce by pravděpodobně nikdo nevěřil. V následujících vteřinách se totiž stalo něco nečekaného. Zvuky se ozvaly velmi blízko u nich, což je velmi vyděsilo. A nakonec byli vyděšení ještě více.

Čtěte také: Poslední rozloučení s milovaným pejskem vás dožene k slzám

Bratrům při rybaření vyrazil dech nečekaný host

U vody byla vysoká tráva, ve které se najednou objevil obrovský krokodýl! Velmi ladně a rychle se dostal do vody a vyrazil přímo k rybářům. Takové setkání rozhodně nečekali a v první chvíli nevěděli, jak mají reagovat. Obrovské zvíře se k nim rychle přibližovalo, protože mu narušili jeho teritorium a nechtěl se dělit o svou vodní plochu.

Naštěstí se nikomu nic nestalo, protože rybáři stihli na poslední chvíli uniknout. O přítomnosti zvířete věděl jen místní fotograf, protože ho do místního rybníku vyhodil jeho původní majitel. Měl ho jako mazlíčka a nakonec zjistil, že už ho nemůže mít doma. Zpráva o zvířeti se rychle rozšířila, aby si na něj lidé mohli dát pozor. Nakonec ho místní lidé nechali odchytit a přesunout do přírodní rezervace. Tam se mu bude dařit nejlépe.

Zdroj: thefamilybreeze.com