Očistěte svůj domov od negativní energie pomocí rad našich babiček

Někdy můžete mít pocit, že přijdete domů a narazí do vás vlna špatné energie, tíha, strach, znechucení nebo nepříjemné pocity. S vaším interiérem to nemá nic společného, i když vám mohou pravidla feng shui hodně pomoci. Všechno se týká jen energie, kterou máte doma. Někdy může být jen trochu špatná, ale jindy může být velmi negativní. To bude negativně ovlivňovat váš život.

Negativní energie v domově povede k únavě a podrážděnosti. Po nějaké době se začnete hádat se svými blízkými i kolegy v práci. Docházet ale nebude jen k hádkám. Stejně tak přijde únik peněz, nemoci nebo rozpad rodiny. Naštěstí existují staré a velmi účinné způsoby, jak můžete očistit od negativní energii nejen své tělo, ale také celý svůj domov.

https://chapchap.su/

Očista vlastního těla

V první budete potřebovat očistit své tělo od všeho negativního, co se děje ve vašem životě i domově. Negativitu totiž domů můžete přinášet i vy sami. K pročištění energie potřebujete jen obyčejnou sprchu. Tedy trochu neobyčejnou. Musíte při sprchování použít sůl. Sůl je vodičem energie a dokáže je nahromadit. Při koupeli společně se solí smyjete také negativitu.

Čtěte také: Toto zjištění vás překvapí a zjistíte, že celý život děláte při své ušní hygieně jednu zásadní věc zcela špatně!

Postačí vám obyčejná kuchyňská sůl, ale můžete použít také speciální soli na koupele. Tělo si při sprchování solí potřete, promasírujte do kůže a potom ji velmi důkladně opláchněte. Během této procedury myslete na pozitivní věci. Můžete si také pustit veselou hudbu, aby proces očisty podpořila. Díky tomu se zbavíte všeho špatného. Ihned byste měli pocítit teplo.

https://chapchap.su/

Odstraňte nepotřebné předměty

Možná tomu nevěříte, ale všechny předměty mají paměť a dokáží akumulovat energii. Z tohoto důvodu byste měli odstranit ze svého domova vše, co spojujete s nepříjemnými pocity. Všechno, co nepoužíváte více než rok byste neměli mít doma, protože vám to nedělá radost a pouze v sobě hromadí špatnou energii. Při vyhazování starých věcí otevřete okna a dveře v domě, aby mohla negativní energie odejít.

Podle našich babiček se vyplatí doma nosit jednoduché, ale upravené oblečení. Nenoste šperky a buďte v neutrální náladě. Zbavte se také rozbitého nádobí. Hodinám by u vás doma nikdy neměla dojít baterie a zrcadlo vždy čistěte po směru hodinových ručiček vlhkým hadříkem. Máte-li doma věci po bývalých obyvatelích, měli byste je také vyhodit.

https://chapchap.su/

Očista svíčkou a její opakování

Na tuto metodu potřebujete kostelní svíčku. Vezměte ji a položte na ni malý kruh vystřižený z bílého papíru. Zapalte ji a začněte se pohybovat od vstupních dveří do středu bytu. Svíčkou nezapomeňte ošetřit kukátko na dveřích, kliky a zvonek. Totéž udělejte na vnitřní straně dveří. Potom se pohybujte v domě či bytě po směru hodinových ručiček. Věnujte se hlavně oknům, zrcadlům, věšákům, počítači a televizi. Vosk i zbytky svíček po dokončení rituálu ihned vyhoďte.

Chcete-li zajistit, aby se negativní energie nevracela, měli byste tři dny po očistě svíčkou i jinými způsoby zapálit svíčku a nechat ji, dokud nevyhoří polovina z ní. Podívejte se do roztaveného vosku. Jestli je tmavý a ošklivý, měli byste očistu udělat znovu. Jestli je světlý a čistý, je všechno v pořádku.

https://chapchap.su/

Úklid je klíčový pro pozitivní energii

Pravidelný úklid je velmi důležitý, aby se v domově nehromadila špatná energie. Nezapomínejte na mokré vytírání a pravidelné větrání. Jakmile budete mít svůj domov neustále čistý, budete se cítit mnohem lépe. Každý týden vytírejte podlahy vodou a vyhazujte odpadky. Jednou za čas byste měli také otevřít okna a dveře, aby vznikl průvan a váš domov se důkladně očistil.

Podle našich babiček velmi dobře fungují také zapálené svíčky. Můžete je zapalovat při večeři nebo ve vaně pro odpočinek. Síla ohně je pro vás i domov velmi pozitivní. Používat můžete také zvuk zvonků. Malé zvonky můžete zavěsit na vchodové dveře nebo kolem domu. Při větrání uslyšíte jejich krásné zvonění a budou odpuzovat negativitu od vašeho domova.

https://chapchap.su/

Pořiďte si kočku

Poslední rada může vypadat trochu zvláštně, ale kočky jsou jedinečná stvoření. Malá schopnost ochránit dům před negativní energií. V minulosti byly kočky viděny jako stvoření s magickými schopnostmi. Všechny tyto tipy od našich babiček mohou pro lidi 21. století vypadat trochu směšně. Pravda ale je, že v sobě můžeme nosit hodně negativity a přenášet ji nejen na další lidi, ale také na další věci.

https://chapchap.su/

Zdroj: chapchap.su