Od mala byla považována za nejkrásnější holčičku na světě, neuvěříte jak vypadá dnes!

Malé děti jsou hodně krásné a často od nich nedokážeme odtrhnout zrak. Mají v sobě nejen krásu vzhledovou, ale také krásu vnitřní. Jsou upřímné, čisté a koukají svými očky tak dokonale, že to dostane snad každého. Když jsou navíc opravdu moc krásné, není daleko, aby byly zvoleny nejkrásnějšími dětmi na světě. Tato holčička byla od svých 4 let považována za nejkrásnější holčičku na světě. Nyní se můžete podívat, jak vypadá v současné době.

Modelkou od 4 let

Thylane Blondeauová byla prohlášena za nejkrásnější holčičku na světe. Její krásné roztomilé a velké oči fascinovaly každého, kdo se do nich podíval. Díky tomu se stala dětskou modelkou a na pódiích se objevuje už od svých 4 let. Už v tak mladém věku to pro ni muselo být velmi náročné, nicméně se tomu naplno oddala a o své budoucnosti tak měla jasno. Není divu, vždyť vypadá opravdu nádherně. Rodiče tedy neváhaly a dívku hned pustili do tohoto náročného světa modelingu.

Tvář uměleckým dílem

Je absolutní pravdou, že čím je Thylane starší, tím méně se starší cítí. Stále se totiž velmi mladá a hezká, díky čemuž může stále vystupovat na světových molech a předvádět svou krásu. Její obličej je opravdovým uměleckým dílem, kterému nikdo neodolá. Už od mala se tak objevovala před objektivy fotografů z celého světa. Podívejte se na fotografie Thylane z dnešní doby.

Čtěte také: Návrat majitele domů je pro štěně nejdůležitější věc na světě!

Smlouvy od agentur

Každé dítě by mělo mít nějaké své fotografie z dětství, aby mělo na sebe nějaké vzpomínky. Většino se však jedná o klasické fotografie, na kterých máme ruce v dortu nebo jsme umazaní od čokolády. Někde se koupeme v bazénu s kachničkou nebo jsme rozmazaní. Takové fotografie ovšem nejsou pro fotografy příliš atraktivní. Stačí se ovšem narodit s tváří, která získá smlouvy od nejuznávanějších modelingových agentur, a o budoucnost je postaráno. I dnes vypadá Thylane stále nádherně.