Od Slávy k Slzám: Veronika Žilková Odhaluje Skličující Pravdu o svém Důchodu a Vysílá Inspirující Poselství Pro Všechny Důchodce

Veronika Žilková, jedna z největších českých hereckých hvězd, nedávno oslavila 60. narozeniny. Tento významný životní okamžik ji vedl k dalšímu důležitému kroku – požádala o důchod. Ačkoli je známá z filmového plátna i divadelního jeviště, teď se stala oficiální důchodkyní.

Žilková se s námi podělila o podrobnosti svého důchodu na webu ceskeduchody.cz. „Mám strašně nízký důchod. Bude mezi šesti a sedmi tisíci,“ prozradila. Její nízké divadelní platy se prý staly hlavním důvodem této nepříjemné situace.

Emocionálně to na ni zapůsobilo do té míry, že si nemohla udržet slzy. Když se dozvěděla o částce svého budoucího důchodu, byla velmi dojatá. „Brečela jsem,“ přiznala herečka. Její emoce byly ještě více umocněny tím, že její práce v televizi a filmovém průmyslu do výpočtu důchodu nebyly zahrnuty.

Čtěte také: Žena necítila pohyb dítěte v bříšku a začala propadat panice. Z toho, co objevili lékaři, doslova omdlela. Něco takového rozhodně nečekala

https://www.instagram.com/veronikazilkovazilkova

Žilková vysvětlila, že v minulosti herci často neplatili sociální pojištění, protože jejich práce nebyla pravidelná. Tento faktor byl jedním z důvodů, proč její důchod neodráží její celoživotní úsilí v uměleckém světě. Navíc, pro ni osobně nebylo možné šetřit na důchod, jelikož má velkou rodinu a musela se postarat o své děti a bydlení.

Na závěr nám Veronika Žilková poslala inspirující zprávu. Navzdory nízkému důchodu vyzývá všechny důchodce, aby zůstali aktivní a těšili se na život. Jako živý důkaz nám uvádí svou matku, která nedávno oslavila 98 let a k narozeninám si přála plavky. Toto je podle ní motivací pro všechny, kdo chtějí žít plným životem i v pokročilém věku.