David Hampl
5 listopadu, 2021
,

Stěží si matka umí představit, jaké to je, pokud několik týdnů nevidí své dítě. Když se pak společně zase setkají, slzy tečou proudem a nikdo nemůže ani mluvit, protože jsou všichni šťastní, že se znovu ve zdraví shledali. Je to i příběh mladé ženy, která své dcery neviděla dlouhých devět týdnů.

Matka je lékařka, během koronaviru byla neustále v práci

Pokud jste se do takové situace nikdy nedostali, buďte rádi. Mladá maminka musela na dlouhé týdny opustit své dvě dcery, aby mohla během pandemie koronaviru zachraňovat životy jako zdravotní sestra. Musela být nepřetržitě přítomna při léčbě pacientů a ke svým dcerám se tak nedostala.

Video, které koluje internetem, zachycuje matku, která se poprvé po týdnech setkávají se svými dvěma dětmi. Slzy potečou určitě i vám, video je velmi dojemné. Zdravotní sestra je na své děti sama, s manželem se rozvedli. Před vypuknutím pandemie pracovala pouze 28 hodin týdně, ale poté se stala dobrovolnicí a v práci zůstávala i 50 hodin týdně. Pracovní vytížení ale znamenalo, že se neviděla se svými dětmi.

www.facebook.com

Děti zůstaly u její sestry

Naštěstí se Suzanne rozhodla, že své dcerky nechá u své sestry, o které věděla, že se o děti postará. Sama Suzanne chtěla, aby její děti byly v bezpečí, protože ona sama se denně vystavovala riziko, že se koronavirem nakazí. Rozhodnutí to bylo velmi těžké, ale dlouhé týdny naštěstí rychle utekly a ony se společně zase shledaly.

V kontaktu tak byly pouze prostřednictvím videohovorů, ale ty probíhaly každý den ve volném čase zdravotní sestry. Děti ji každý den posílaly dobré zprávy a těšily se na setkání se svou matkou. Video je velmi dojemné, protože se znovu sešly až po více než dvou měsících. Vidět svou maminku po takové době je pro děti nesmírně důležité a radost se nedá vyjádřit slovy. Navíc se matka rozhodla, že své děti překvapí a ony o její přítomnosti do poslední chvíle nevěděly.

Sdílejte článek