Odstranění vodního kameny z toalety nebylo nikdy jednodušší a levnější. Stačí přitom tak málo.

Máte neustále špinavou toaletu se stopami od vodního kamene a už nevíte, jak se jich zbavit? Není na tom nic těžkého. Musíte jen použít jednu netradiční metodu, která vás zaručeně nenapadla. Přitom funguje velmi dobře. A potřebovat budete jen obyčejnou pemzu. Počkejte, až uvidíte výsledky tohoto triku a budete ho používat neustále.

Ošetřete záchod pemzou a bude jako nový

Chcete-li mát záchodovou mísu znovu jako novou, připravte si nádobu s teplou vodou a na pár minut do ní ponořte pemzu. Až bude trochu vlhká, můžete začít se samotným čištěním. Jednoduše vezměte pemzu do ruky a krouživými pohyby vyčistěte celou toaletní mísu. Snažte se být důkladní a očistěte tímto způsobem celý povrch. Jedině tak získáte nejlepší výsledky.

https://genialne.pl/

Skvrny od vodního kamene zmizí během chvilky. Až budete s čištěním hotovi, stačí mísu opláchnout vodou a obdivovat výsledek. Jednoduše spláchněte toaletu a máte hotovo. Skvrny od vodního kamene vás již nebudou trápit a potřebovat budete jen obyčejnou pemzu. Nebojte se, tato metodu funguje i na starý a velmi silný vodní kámen.

Čtěte také: Žádné skvrny na polštářích neobstojí před chytrým trikem našich babiček

Zapomeňte na drahé čisticí prostředky!

Možná máte strach, že pemzou mísu poškrábete. Nebojte se, protože bude měkká z vody a navíc pemza je vyrobena z materiálu, který keramiku nepoškrábe. Naopak se zbavíte škrábanců, které tam již vznikly z předchozího čištění. Nesmíte jen zapomenout pemzu ponořit do teplé vody, aby mohla dostatečně změknout.

https://genialne.pl/

Tento jedinečný trik dokazuje, že na úklid své domácnosti nepotřebujete silné chemikálie. Stačí vám obyčejné předměty nebo ingredience, které běžně používáte. Pomocí domácích prostředků můžete vyčistit nejen záchodovou mísu, ale také zbytek své domácnosti. Musíte jen najít správný produkt na povrch, který právě chcete vyčistit. Vyzkoušejte tento trik a budete mít znovu dokonale čistou toaletu.

Zdroj: genialne.pl