Optická hádanka, která odhalí něco zajímavého o vaší osobnosti

Interpretace jedinečných obrázků funguje jako test osobnosti. Na internetu najdete nespočet podobných obrázků a můžete si je samo vyzkoušet. Dnes vám přinášíme podobný test. Podle toho, co uvidíte na obrázku jako první, se rozhodne o tom, jaká hemisféra vašeho mozku je silnější. Díky tomu také poznáte, co jste za člověka. Vyzkoušíte tento test s námi?

Co vidíte na obrázku?

Je to velmi jednoduché. Stačí, když se podíváme na jednoduchý obrázek a upřímně si zodpovíte otázku: „Co na obrázku vidíte jako první?“ Nepřemýšlejte o tom. Tyto testy fungují nejlépe, když nad tím nepřemýšlíte. A možná na obrázku dokonce uvidíte jen jednu věc, i když se tam nachází dvě. Odpověď vám řekne, kterou hemisféru mozku používáte více a jaký jste člověk. Vidíte na obrázku jako první opici nebo tygra?

pl.newsner.com

Na obrázku se skrývá dravá šelma

V případě, že jste na obrázku jako první viděli tygra, máte silnější levou mozkovou hemisféru. To znamená, že přemýšlíte hodně analyticky. Milujete plány, logicky přemýšlíte úplně o všem a ke každé situaci přistupujete realisticky. Nejste právě velký snílek a nemáte ani příliš mnoho fantazie. Všechna rozhodnutí ve vašem životě děláte na základě faktů a rozumu. Nenecháváte se unést svým srdcem a věříte pouze tomu, co vidíte na vlastní oči.

Čtěte také: Rodina adoptuje děti na posteli smrti. Snaží se jim zpříjemnit poslední chvíle

pl.newsner.com

Viděli jste opici, která se houpe na větvi?

Jestli jste viděli na obrázku jako první opici, máte aktivnější pravou mozkovou hemisféru. To znamená, že jste velmi kreativní člověk, který má fantazii bez hranic a milujete snění. Většinou se spoléháte na své instinkty a rozhodujete se na základě impulzivity a emocí. Myslíte si, že se nejvíce naučíte z vlastních zkušeností, nikoli z logických úvah jiných lidí. Nezáleží na tom, jestli zkušenost bude dobrá nebo špatná. Vždy se z ní dokážete poučit, ale vždy si ji musíte prožít na vlastní kůži.

pl.newsner.com

Zdroj: pl.newsner.com