Ornella a Agáta na sebe v podcastu prozradili, jak často mají s*x se svými partnery!

Ornella Koktová (31) a Agáta Hanychová (38) jsou dvě influencerky, které se nebojí mluvit o tématech, která jiní považují za tabu. Nedávno se v jejich podcastu na placené platformě Hero Hero dostaly k otázce sexuálních hrátek a frekvence sexu s jejich partnery. Obě ženy se otevřeně podělily o své názory na to, kolikrát týdně si užívají intimní chvíle a o hranicích slušnosti v sexuálních praktikách.

View this post on Instagram

A post shared by Lady Ornella Koktova🇨🇿🌳🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (@ornellakoktova)

Nezdráhají se mluvit o sexu

Agáta Hanychová a Ornella Koktová jsou známé svou otevřeností a nebojí se mluvit o tématech, která mnohé ženy považují za intimní nebo nepříjemná. V jejich podcastu na platformě Hero Hero se nyní dostaly k otázce sexu. Nezdráhají se sdílet své názory a zkušenosti, a to včetně frekvence sexuálních hrátek s jejich partnery.

Čtěte také: Schwarzenegger je po operaci srdce! Implatací kardiostimulátoru se o kousek přiblížil Terminátorovi!

View this post on Instagram

A post shared by Agata Hanychova (@agatahanychova)

Kolikrát týdně si užívají sex?

Agáta otevřeně prozradila, že pokud má děti, tak si s partnerem užívá sexuální hrátky třikrát nebo čtyřikrát týdně. Avšak když jsou bez dětí, tak si to raději vybere dopředu. Ornella se rovněž nezdráhá sdílet své zkušenosti. I přes věkový rozdíl s partnerem Pepou Koktou (66) se s ním často oddává intimním chvílím. Ukazují tak, že sex je pro ně důležitou součástí jejich vztahů.

„Pepa by měl kolikrát i náladičku, ale já jsem občas vyčerpaná do morku kostí, ale neříkám, že mě bolí hlava, to ne,“ přiznala Ornella. „Co mě ale moc nebere, jsou ranní hrátky, já jsem spíše noční tvor,“ dodala.

Sexuální hrátky jako důležitá součást vztahu

Agáta i Ornella ukazují, že sexuální hrátky jsou pro ně důležitou součástí jejich vztahů. I přes různé preference a životní situace si obě ženy nacházejí čas na intimní chvíle se svými partnery. Jejich otevřenost a upřímnost v přístupu k sexu ukazuje, že každý vztah je jedinečný a každý pár má své vlastní potřeby a preference.

Zdroj: Ahaonline.cz