David Hampl
22 června, 2017

Tento test je inspirován a vypracován na základě velmi populárního a stále používaného Rorschachovho testu. Ten sestává ze série deseti obrázků, přičemž součástí každého je několik možností. Člověk, který test podstupuje, si musí co nejrychleji zvolit jednu z nich a říct, co mu obrázek připomíná. Test, který naleznete níže funguje na stejném principu.

Zahleďte se na obrázek a co nejrychleji odpovězte - co vidíte? Explozi, dvě ruce, strom nebo nic?

Explozi

Máte dobře vyvinutou fantazii, která Vás už mnohokrát zachránila. Jste velmi kreativní a věnujete se nějaké umělecké činnosti - ať už v rámci placeného zaměstnání, nebo v rámci svého volného času. Pokud jste svůj talent zatím neobjevili, popřemýšlejte nad tím, zda ho v sobě jen nepotlačuje. Co jste dělali nejraději v období dětství? Nebyl to zpěv nebo kreslení? Využijte tvůrčí energii a objevte pomocí ní skutečnou radost ze života.

Dvě ruce

Pokud jste na obrázku jako první spatřili dvě ruce, většinou se ve svém životě spoléháte na Vaše dobře vyvinuté logické myšlení. Na věci se díváte reálně a nic si neidealizujete. Pokud někdo z Vašeho okolí potřebuje racionální radu, kdykoliv se na Vás může obrátit. Racionalita a bystrá mysl Vám pomáhají dostat se i z těch nejnáročnějších životních situací. Do karet Vám hraje i to, že nepodléháte panice a vždy si zachováte svůj klid, který dokážete předat i ostatním.

Strom

Jste velmi pozorným a všímavým člověkem, kterému neuniknou ani ty nejmenší detaily. Vaší nevýhodou však je, že se až příliš necháváte ovlivnit náladami svého okolí. Víte však, jak od lidí získat informace, které potřebujete. V pracovní oblasti jste většinou úspěšní a nejvíce se Vám daří v zaměstnáních, které vyžadují vysokou míru svědomitosti a přesnosti.

Nic

Pokud jste na obrázku nedokázali rozpoznat ani jednu z možností, je to znakem Vaší vyčerpanosti. Dopřejte si odpočinek, neboť přepracovanost se brzy může odrazit ve vícero oblastech Vašeho života. Momentálně Vám dělá problém přijmout názory jiných a podívat se na věci i z jiného úhlu pohledu. Kritiku od lidí si berete příliš osobně. Dejte si pauzu a vydechněte si, několik dní strávených o samotě v klidu Vám dodá novou sílu pro nový začátek.

Sdílejte článek