Otec tří zesnulých dětí spáchal sebevraždu po 7 letech smutku

Otec v Kanadě přišel o své děti v hrozné autonehodě, kterou způsobil opilý řidič. Během jediného dne v roce 2015 ztratil tři děti. Daniela, Harry a Milly. Ztráta dítěte je vždy obrovskou ztrátou, se kterou je nesmírně těžké se vypořádat. Edward, otec tří dětí, nevydržel tíhu smutku, který přinesla ztráta jeho dětí. Po sedmi letech od jejich smrti se k nim rozhodl přidat a spáchal sebevraždu.

https://fr.newsner.com/

Smrt tří dětí byla obrovskou tragédií pro celou rodinu

Podle zpráv byly děti Edwarda a Jennifer zabily v roce 2015 společně s jejich dědečkem Garym Nevillem. Opilý řidič narazil do jejich vozidla na předměstí Toronta. Muž, který zabil tři děti a jednoho dospělého v opilosti, byl podmínečně propuštěn v roce 2021. Během slyšení u soudu mu Jennifer řekla: „Už nemám nikoho, kdo by mi říkal mami. Zabil jsi všechny moje děti.“ V tu chvíli netušila, že tato událost bude stát život i jejího milujícího manžela.

https://fr.newsner.com/

Po 7 letech otce deprese dohnala k sebevraždě

Edward se po celou dobu od smrti dětí potýkal s depresemi. Marco Muzzo, který zabil jeho děti, byl přitom propuštěn na svobodu. To jen zhoršilo jeho stav, který nakonec skončil sebevraždou. Jennifer ztratila nejen své tři děti a tatínka, ale nyní také svého manžela. To vše kvůli sobeckému muži, který řídil v opilosti své auto. Pět lidí je mrtvých a ten, kdo to způsobil, je na svobodě. Lidé jsou pohoršeni, že kanadský právní systém něco takového dovolil.

Čtěte také: Na psí hrob lidé nosí i po sto letech klacky, památník je symbolem lásky mezi chovateli a čtyřnohými mazlíčky

https://fr.newsner.com/

Milující otec se odebral za svými dětmi po Dni otců

Jennifer zveřejnila na svém Twitter účtu fotografii, na které je hrob jejích dětí. Napsala k tomu: „Den otců 2022. To by nemělo být skutečné. To není možné.“ Netušila, že o den později se její manžel přidá k jejich dětem. Sama napsala na své sociální sítě, že její muž odešel za dětmi a nyní si s nimi bude navždy hrát v nebi. A tohle všechno se stalo jen kvůli nezodpovědnosti jednoho muže. Než sednete za volant pod vlivem alkoholu, myslete na důsledky svého jednání.

Zdroj: https://fr.newsner.com