Otec vede na svatbě dceru uličkou, ale potom se najednou zastaví!

Svatba je vždy velmi speciálním dnem, na který se těší celá rodina. Procházka uličkou k oltáři je jednou z nejdůležitějších částí svatby, na kterou se mnoho lidí nedočkavě těší. Po boku nevěsty má většinou čestné místo její otec. Na jedné svatbě se ale po jejím boku nacházeli hned dva muži. Její otec se totiž rozhodl přizvat k sobě ještě jednoho důležitého muže.

Dobré rodinné vztahy jsou vždy důležité

Mnoho rodin je v dnešní době neúplných. Rodiče dětí se rozvedou a každý z nich si najde nového partnera. V podobných rodinách nebývají vztahy úplně ideální, ale existují i velké výjimky. Někteří rodiče myslí hlavně na dobro svých dětí a naučí se vycházet i s nevlastními rodiči jejich dětí. To je příklad také tohoto otce, který velmi dobře věděl o tom, že nevlastní otec jeho dcery hrál velkou roli v jejím životě.

shareably.net

Biologický otec udělal krásné gesto

Při procházení uličkou s nádhernou nevěstou se najednou otec zastavil. Sáhnul do řady, kde seděl její nevlastní otec. Vytáhl ho z jeho židle a přitáhl na stranu vedle nevěsty. Chtěl, aby ji odvedli k oltáři oba dva, protože ji oba vychovávali a hrají v jejím životě obrovskou roli. Nevlastní otec i všichni svatebčané byli velmi překvapení.

Čtěte také: Vdova Ivana a Dcery Karla Gotta Rozhodly o Osudu Rodinné Vily čtyři roky po Jeho Úmrtí

shareably.net
shareably.net

Oba muži dovedli mladou ženu k oltáři

Nakonec uličkou k oltáři šla nevěsta uprostřed a na každé straně měla jednoho ze svých otců. Jednoho biologického a druhého nevlastního. Něco takového může udělat jen muž, který si je jistý vlastní rolí v životě dcery. Tímto aktem všem ukázal, že je sebevědomý a uvědomuje si, že není v jejím životě jedinou otcovskou figurou.

shareably.net

Svatební hosté nemohli uvěřit svým očím

Nikdo z přítomných nečekal, že se něco takového stane. Nejvíc byl jistě překvapený nevlastní otec, který neměl tušení, že se něco takového stane. Nakonec byl ale velmi potěšený, protože nevěstu vychovával po mnoho let a cítil se jako její otec. A ona ho také po mnoho let považovala za svého druhého otce. Nakonec byla ze svatby velmi speciální událost pro celou rodinu!

@_kelseygriffith_

My dad surprised my step dad by including him in our walk down the aisle🤍 #theperfectday #fyp #wedding #dancingqueen

♬ original sound – Nicole Reynolds

Zdroj: shareably.net