Otec zesnulého syna překvapí jeho přítelkyni v den plesu

Každý z nás má strach ze smrti. Pro některé z nás je život delší, pro jiné kratší. Smrt mladého člověka je vždy velmi náročná. Rodina se s tím vyrovnává velmi dlouho, ale osud každého z nás má vlastní plány.

https://pukuotukas.com/

Když zemřel mladý muž v pouhých 19 letech, jeho rodina i přítelkyně byli v šoku. Jeho otec se ale nenechal zaskočit smutkem, který cítil.

https://pukuotukas.com/

Smrt mladého člověka je vždy velká tragédie

Rodiče Cartera Browna, který zemřel v pouhých 19 letech, byli zničení. Ve stejném šoku ale zůstala také jeho přítelkyně Kaylee. Mladík zemřel jen měsíc před maturitním plesem na cestě za svou přítelkyní.

Čtěte také: Tragédie na gymnáziu, Student pobodal spolužačku. Ta útok bohužel nepřežila!

https://pukuotukas.com/

Po nehodě již Kaylee na ples jít nechtěla, protože by jí příliš připomínal jejího zesnulého přátele. Navíc ani neměla doprovod, který by se s ní na ples vydal.

https://pukuotukas.com/

Otec nechtěl zklamat synovu přítelkyni

Táta mrtvého chlapce přišel s plánem, jak nádherně uctít památku svého syna. A navíc chtěl zlepšit náladu jeho přítelkyně, která již nechtěla jít na ples. Maturitní ples by si ale neměl nechat ujít nikdo, a proto se rozhodl rázně zakročit.

https://pukuotukas.com/

Otec proto požádal Kaylee, aby se na ples připravila tak, jak měla v plánu. Ta bez rozmýšlení souhlasila, i když úplně netušila, co se stane.

https://pukuotukas.com/

„Znamenalo to pro mě hodně. Měl tu drzost navrhnout, že půjde se mnou na ples, protože věděl, že je to událost, která se stane jen jednou za život. A já už tam nechtěla jít,“ řekla Kaylee při rozhovoru se zahraničním zpravodajským portálem Distractify. Dívka se proto rozhodla nastrojit do plesových šatů a vyrazila na ples.

https://pukuotukas.com/

Dojemná chvilka zasáhla všechny přítomné

Otec zesnulého chlapce překvapil Kaylee krásnou kytičkou na zápěstí a velkou i malou fotografií jejího přítele. Společně jeli na maturitní ples.

https://pukuotukas.com/

V první chvíli to možná vypadalo jako šílený nápad, ale nakonec si to oba dva užili a Kaylee je nyní velmi ráda, že jela na svůj maturitní ples.

https://pukuotukas.com/

Na Cartera bude vždy vzpomínat s láskou a přidá si k tomu i vzpomínku na ples, kam měli jít původně společně.

https://pukuotukas.com/

Zdroj: pukuotukas.com/