Otec zvolil razantní trest za šikanu spolužáka s rakovinou

Každý rodič věří, že jeho děti jsou dokonalé a nedokázaly by nikdy udělat nic špatného. Hlavně ne jiným lidem. Pravda je taková, že děti dokáží být velmi kruté a zlé. A dokonce i vůči jiným vrstevníkům, kteří mají zdravotní problémy. Všichni děláme chyby, ale rodiče se musí postarat o to, aby se z nich pořádně poučili. A v případě potřeby musí použít správný trest.

Strašná šikana

Dívka byla ve škole přistižena, jak šikanuje svého spolužáka. Ten kvůli rakovině a chemoterapii přišel o vlasy. Škola ji samozřejmě potrestala podle svých metod. Její otec měl ale jiný plán. Jakmile se o tom dozvěděl, nemohl tomu uvěřit. Jeho sladká dcera se dokázala posmívat chlapci, který přišel o své vlasy v důsledku chemoterapie a léčby rakoviny.

Něco takového je neomluvitelné. Muž se rozhodl, že musí podniknout dobré kroky k tomu, aby se jeho dcera takovým způsobem již nikdy nechovala. Proto jí oholil hlavu. Chtěl, aby se cítila stejně jako její spolužák, kterému se posmívala. Tento čin mnoho rodičů kritizovalo, ale mnoha rodičům se také líbil. Vážný čin si zaslouží vážný trest.

Čtěte také: Psí hrdinové: Záchrana kotěte, ale i celé rodiny

Trest může vždy vypadat jinak

Děti můžete trestat mnoha způsoby podle jejich věku a toho, co provedly. Mnoho lidí v dnešní době upouští od fyzických trestů, což je velmi dobře. Místo toho dětem vysvětlí, co udělaly špatně. Tato metoda je skvělá u malých dětí, ale u teenagerů na to musíte trochu jinak. Můžete jim zakázat mobil, tablet, vzít jim peníze a udělat mnoho dalších věcí.

Takové tresty jsou účinné, ale pouze na krátkou dobu. Tento otec chtěl, aby si lekci dcera pamatovala do konce života. Vlasy jí postupně dorostou, ale nikdy na to nezapomene. A už se nikdy nebude posmívat někomu jinému jen proto, že vypadá jinak. Hlavně u nemocných lidí je to velmi kruté a její otec ji dokázal ponížit tím nejlepším způsobem.

Zdroj: sv.stories.newsner.com