Pár s obrovským věkovým rozdílem nyní čeká dítě!

Cheryl McGregor a její manžel Quran McCain šokovali uživatele sociálních sítí již před několika lety. Když zveřejnili svůj vztah, hodně lidí s tím mělo problém. Jejich věkový rozdíl je totiž celých 37 let! Ženě je 63 let a jejímu manželovi pouhých 26 let. Snaží se dokázat, že láska nezná věk a nyní přišli s další šokující zprávou. Čekají své první dítě!

Zamilovaný pár čeká první dítě

Když se již dřív zmínili o své touze po dítěti, zvedla se kolem nich velká vlna kritiky. Není se čemu divit, protože žena je na dítě příliš stará a jejich vztah je velmi zvláštní. Tento netradiční pár se ovšem nenechal odradit a teď přišli s radostnou novinou. Potvrdili, že se stanou rodiči. „Už se nemůžeme dočkat, jsme velmi nadšení,“ říká žena ve videu na TikTok.

sv.stories.newsner.com

Ve Spojených státech je možnost náhradní matky legální

Pochopitelně není těhotná ona sama. V jejím věku by to bylo nejen velmi nepravděpodobné, ale také nebezpečné. Rozhodli se využít možnost náhradní matky. To znamená, že dítě odnosí a porodí jiná žena. Všude ve světě to není legální, ale ve Spojených státech je tato možnost legální. Pro tento pár je to velké štěstí, protože jinak by se dítěte nedočkali.

Čtěte také: Konec Karla Šípa v televizní show Všechnopárty? Diváci jsou s jeho vystupováním nespokojeni.

Žena má již mnoho vlastních dětí i vnoučat

Pro Qurana to bude jeho první dítě, takže je pochopitelně nadšený a plný očekávání. Cheryl již velmi dobře ví, do čeho se pouští. Sama totiž porodila a vychovala osm dětí a má od nich 17 vnoučat. Na další miminko v rodině se ale velmi těší. Roli matky miluje a tohle je její poslední možnost, kde si může užít vlastního novorozence ve svém domově.

@oliver6060

It’s finally happening we’re startung our family @King 🤴🏾 Quran #fyp #agegap #couplegoals #surrogacy #update #baby #finally #thankgod #love #happiness ♬ original sound – Queen cheryl 👸

Co říkají lidé na jejich vztah?

Vztah tohoto páru se nelíbí mnoha lidem. Obrovský věkový rozdíl mezi nimi zvedl hodně obočí. Když oznámili zprávu o dítěti, mnoha lidem spadla brada k zemi. Obávají se o samotné dítě, které bude vyrůstat s těmito podivnými rodiči. Můžeme pouze doufat, že o něj budou pečovat s láskou a hlavně jeho matka si ho užije tak dlouho, jak to bude možné.

Zdroj: sv.stories.newsner.com