Pár se vysmíval matce s kupóny, ale brzy je smích přešel

Ve frontě v nákupním centru můžete potkat nejrůznější lidi z různých vrstev. Tento příběh vyprávěla na sociálních sítích Lindsey, která stále v takové frontě. Zatímco viditelně chudá matka s 5 dětmi bojovala s potravinovými lístky, módně oblečený pár za ní si myslel, že ji mohou slovně ponižovat. Lindsey je ale přesvědčila o naprostém opaku, když chudou ženu oslovila.

Hlasitá kritika na sebe nenechala dlouho čekat

Lindsey slyšela, jak bohatá pár hlasitě kritizuje matku s dětmi. Ani je nenapadlo, že jsou děti evidentně od různých otců. „Kolik tatínků si myslíš, že obrala, aby získala podporu? Ani ty děti neumí pořádně obléknout. Jen počkej, dostane stravenky, které musíme zaplatit, aby je systém podpořil.“ Tímto způsobem o matce mluvili dost nahlas.

Lindsey viděla ženu, jak odděluje potraviny od oblečení. Podívala se na děti. Dvě z nich měli stejnou barvu vlasů jako matka. Další tři vypadaly, jako kdyby k ženě ani nepatřily. Žena vytáhla potravinové lístky a chtěla s nimi zaplatit, ale nevěděla, jak to udělat u samoobslužného automatu. V tu chvíli to Lindsey již nevydržela a zasáhla.

Čtěte také: Malý chlapec se rozhodl pomoci příteli, který neměl peníze na jídlo

Nikdy nesuďte lidi na první pohled

„Adoptovala jsi děti? Mám jich devět. Věřte mi, že vám rozumím,“ řekla Lindsey ženě. „Jsem pěstounka. Přijeli před třemi dny. Dali nám jídlo, ale děti potřebovaly oblečení, ale peníze ještě nedorazily. Je to pro mě všechno nové, tento automat ani lísky jsem ještě nepoužila,“ řekla rozrušená matka od 5 dětí. Lindsey jí pomohla a žena s dětmi odešly.

Lindsey se otočila na bohatý pár. Na rovinu jim vysvětlila, že tyto děti ještě před pár dny neměly domov. Nemají žádné jiné oblečení. Mají ale bezpečí a domov, kde mohou žít. Tato úžasná žena si ke svým dvěma dětem vzala další tři děti, aby je zachránila. A žádné dítě si nezaslouží, aby jim byla zima nebo hlad bez ohledu na to, v jaké životní situaci se nachází! Bohatý pár odcházel z obchodu ponížený a jistě už si nic takového nikdy nedovolí vyslovit nahlas.

Zdroj: tudasfaja.com