Co prozradí partnerský horoskop o vašem vztahu?

Partnerský horoskop

Chcete zjistit, s jakým znamením horoskopu vám to bude přirozeně klapat, a kdy se naopak budete muset obrnit pořádnou dávkou trpělivosti? Proběhla u vás nepříjemná hádka, nebo je všechno až podezřele idylické? Podívejte se na partnerský biorytmus, a třeba lépe pochopíte důvody. Z horoskopu ale vyčtete mnohem více, než si myslíte. Některý partner se k vám hodí pro život, s jiným zase zažijete ten nejdivočejší krátký románek, s dalším budete intelektuálně na stejné vlně. Jak ovlivňuje náš partnerský život znamení, ve kterém jste se narodili?

Partnerský horoskop na rok 2019

Horoskop je skvělá pomůcka, jak si vysvětlit dění okolo nás. Pokud se podíváte zpětně, co jste měli napsáno ve hvězdách, nepůjde vám do hlavy, jak pravdivé hvězdy byly. Pojďte se podívat dopředu a připravte se na události, které nastanou. Bude vám přáno štěstí v lásce, nebo vás čeká období lovícího vlka? Bude se kolem vás motat množství ctitelů, nebo budete mít v rukou divokou kartu iniciativy vy? Užijte si rok 2019 se vším, co k němu patří, a nechte si poradit od hvězd, které vám napoví tu správnou cestu ke štěstí.

Partnerský horoskop 2019

Čínský partnerský horoskop

Proč je vám jedna osoba přirozeně bližší než jiná? Odpovězte si pomocí čínského partnerského horoskopu. Budete překvapeni, jak přesné výsledky se vám dostanou. Možná si odpovíte na otázky, proč je vám jeden kolega v práci sympatičtější než druhý – máte podobnou dynamiku i se svým partnerem? Nahlédněte do čínského horoskopu, který vám pomocí 12 zvířat přiřazených každému roku narození napoví, s kým budete naladěni na stejnou notu. Čínský partnerský horoskop nabízí i seznam nejlepších spojení, jaká to jsou?

 • Tygr, Kůň a Pes
 • Buvol, Had a Kohout
 • Myš, Drak a Opice
 • Králík, Ovce a Vepř

Čínský partnerský horoskop

Partnerská kompatibilita

Tam, kde je lidský rozum v koncích, si můžete pomoci partnerskou kompatibilitou. Datum narození o vás vypovídá mnohem více, než si myslíte. Pokud znáte datum, popřípadě i čas narození vašeho protějšku, podívejte se, jak na tom jste z pohledu hvězd. Jedná se ve vašem vztahu o zpočátku neodolatelnou přitažlivost, která je rychle vystřídána konflikty a vzájemnými neshodami? Nebo je váš vztah i přes rozdílné organizování každodenních aktivit harmonický?

Partnerská kompatibilita

Partnerské biorytmy

Jistě jste si všimli, že se v životě každého z nás periodicky opakují dny, kdy nám jde od ruky vždy něco jiného. Zjistěte si, jak na tom je váš biorytmus, který ovlivňuje vaši fyzickou, emoční, ale i intelektuální produktivitu. Jak se tato skutečnost propojuje s biorytmem vašeho protějšku? Možná zjistíte, že sledováním biorytmu obou partnerů významně přispějete ke správnému načasování partnerských debat, každodenních aktivit i tvůrčí práce. Biorytmy vám mnohé vysvětlí. Vzhůru za objevováním!

Partnerské biorytmy

Seznámení podle horoskopu

Přejete si mít po svém boku člověka, se kterým vám to bude klapat? V případě, že si zvolíte partnera s podobnou dynamikou, charakterem či podobným náhledem na každodenní činnosti, vyhnete se zbytečným trápením. Vztah je o komunikaci, a proto je dobré se podívat, v čem se rozvíjet v případě, že vám hvězdy nepřejí. Horoskop je ukazatel cesty, vyberte si tu správnou i vy. Nejlepší partnerské dvojice jsou kombinace těchto znamení:

 • Beran, Lev a Střelec
 • Býk, Panna a Kozoroh
 • Blíženec, Váha a Vodnář
 • Rak, Ryba a Štír

Seznámení se podle horoskopu

Jaká znamení se k sobě hodí v posteli

Mít dobrého partnera pro život, kdy řešíte každodenní radosti i starosti, ještě neznamená, že si sednete i jako milenci. Určité typy znamení to k sobě neustále přitahuje, i když se k sobě pro trvalejší vztah třeba vůbec nehodí. Znáte jiskření, silnou touhu, která vás stále vede za určitým typem mužů/žen? Podívejte se na znamení, se kterými zažijete ten nejlepší sex! Odvažte se a vydejte se za dobrodružstvím!

 • Berana okouzlí Střelec, Lev a Vodnář
 • Býk zažije dobrodružství se Střelcem, Beranem a Rakem
 • Blíženec si užije se Lvem, Beranem a Pannou
 • Raka nejvíce vzruší Vodnář, Střelec a Beran
 • Lev si pohraje s Beranem, Vodnářem a Střelcem
 • Panna se odváže s Vodnářem, Střelcem nebo Blížencem
 • Váha prožije nejlepší krátký románek s Kozorohem, Pannou nebo Rakem
 • Štíra dostane za hranice snů další Štír
 • Střelec bude sténat rozkoší s Kozorohem, Býkem nebo Beranem
 • Kozoroha uspokojí Střelec, Beran nebo další Kozoroh
 • Vodnář ze sebe dostane to nejlepší v přítomnosti Blížence, Berana nebo Střelce
 • Ryba se promění v dravou štiku v přítomnosti Berana, Váhy nebo Býka

Jaká znamení se k sobě hodí v posteli

Nechte se inspirovat hvězdami a vyberte si toho správného partnera, se kterým vám to bude přirozeně klapat. Zjistěte, která znamení si přirozeně rozumí v sexu, a se kterými možná nezažijete ty nejdivočejší noci, ale budete si přirozeně rozumět v dlouhodobém měřítku. Nw každý na to věří, ale někdy věcí zkrátka „nedávají“ smysl, a horoskop slouží jako skvělá pomůcka při každodenním řešení našich vztahů.