Patnácté dítě a konečně dívka, rodina z Michiganu je konečně kompletní!

Kateri a Jay Schwandtovi z oblasti Lakeview v Michiganu jsou opravdu velmi nevšedním párem. Tedy na dnešní dobu, protože vychovávají čtrnáct synů. První tři se narodili ještě před dokončením vysoké školy.

https://parentingisnteasy.co/

Následovalo ještě dalších jedenáct dětí. Jednalo se vždy o syny, proto když čekala Kateri patnácté dítě, nikdo nepochyboval, že to bude opětovně kluk. Jaké překvapení nastalo, když se zjistilo, že posledním přírůstkem rodiny Schwandtových je dívka!

https://parentingisnteasy.co/

Velká rodina je sen

V dnešní době je pro mnoho párů i jedno dítě moc, ne ale pro Kateri a Jaye Schwandtovi, kteří vždy toužili po velké rodině. Jejich sen se jim splnil, protože mají celkem patnáct dětí. Posledním děťátkem, které přivítali ve svém domě, je dívenka, teprve první ze všech dětí.

Čtěte také: Sbohem tati! Poslední rozloučení s otcem Martina Dejdara!

https://parentingisnteasy.co/

Schwandtovi mají totiž celkem čtrnáct chlapců, proto Kateri je nadšená z „největšího dárku“, který mohla ke svým 45. narozeninám dostat. „Konečně jsme kompletní!“ plesá Kateri, ale vzápětí dodává, že děti jsou dar nehledě na pohlaví.

https://parentingisnteasy.co/

Maggie Jayne coby šťastná patnáctka

„Pořád tomu nemohou uvěřit, mým rodičům se narodila dívka, v tom jsme nikdy nedoufali,“ uvedl 28letý Tyler, který je nejstarším synem Schwandtových. „Ani nevěřím, že měli rodiče vybrané dívčí jméno!“ dodal ještě Tyler.

https://parentingisnteasy.co/

To, že budou dívčí jméno potřebovat, opravdu netušili, protože si všichni mysleli, že se narodí zase chlapec. Holčička dostala jméno Maggie Jayne, protože prostřední jméno Kateri je Margaret, Jayne zase vzniklo z otcova jména Jay.

Vlastní TV pořad

Všichni členové rodiny Schwandtových mají odlišné vlastnosti a charaktery, přesto mají jedno společné – lásku k přírodě. Rodina žije na venkově na dvousethektarovém pozemku v oblasti Lakeview, přičemž lidé se s nimi mohou znát z televizního pořadu.

https://parentingisnteasy.co/

V rámci pořadu 14 Outdoorsmen totiž synové vystupují v MyOutdoorTV, kde se věnují rybaření, lovu nebo kempování a ukazují na možnosti, jak trávit volný čas v přírodě. Brzy je jistě doprovodí i holčička, o kterou se budou bráchové parádně starat.

Zdroj: parentingisnteasy.co