Pes chodí každou noc do dětského pokoje. Co tam dělá?

Vyrostli jsme jako děti se psem? Jestli ano, víte, jak je to úžasné. Čtyřnohý kamarád pro vás bude během dospívání největším přítelem. Mnoho psů navíc sdílí velmi speciální pouto se svými malými lidmi. Berkley je jedním z nich. Má nádherné pouto s malou holčičkou jménem Elainey. Když byla miminko, tak k ní nesměl. Nyní jsou z nich ale ti nejlepší kamarádi pod sluncem.

Bezpečnost na prvním místě

Na začátku Berkley k holčičce nesměl. Rodiče se báli, jak by malá dívenka reagovala na velkého psa. Brzy se ukázalo, že se ho vůbec nebojí. „Dřív jsme ho drželi daleko, protože je tak velký. Ale jediné, co ji mohlo potěšit, bylo to, že byl v místnosti. Takže když jsme dovolili psovi, aby byl kolem ní, uvědomili jsme si, jak je opravdu milý,“ řekla maminka dívky, Christine Jo.

Všichni rodiče by měli kontrolovat své děti, a to hlavně s domácími mazlíčky. Nechávat je samotné není rozumné, pokud ke zvířeti nemáte naprostou důvěru. Jak se ukázalo, tito rodiče se neměli čeho obávat. Berkley má Elainey velmi rád a holčička se k němu také vždy chovala velmi hezky. Proto se nebáli, když se přes chůvičku dozvěděli, že za ní pes chodí i během noci.

Čtěte také: Opuštěná stodola skrývala poklad za 26 milionů eur!

Pravidelné kontroly

Když byla Elainey 2letá holčička a psala ve své posteli sama, rodina si pořídila chůvičku s kamerou. Chtěli ji občas zkontrolovat, aniž by ji museli rušit v pokoji. Díky tomu ovšem zjistili, že Berkley bere svou roli velkého bratra velmi vážně. Uprostřed noci vstává a chodí ji kontrolovat. Vždy k ní přijde, očichá ji a potom zase odejde a nechá ji v klidu spát.

Záznam tohoto jedinečného chování se dostal na sociální sítě, protože rodičům to přišlo velmi krásné. A uživatelé sociálních sítí s tím souhlasí. Mnoho lidí se podělilo o své příběhy a pouta, která se vytvořila mezi jejich psem a dětmi. Věřte, že takto oddaných a milujících psů je na světě nespočet. Jestli váháte nad pořízením psa, myslete na silné pouto, které si s ním vaše dítě může vytvořit. A to hlavně, pokud máte velmi malé dítě.

@christinejomiller

We don’t deserve dogs. #bernesemountaindog #foryou #fyp #bestfriendgoals #dogsoftiktok #relationshipgoals #sendmeonmyway #wholesomemoments #tiktok

♬ Send Me on My Way – Guy Meets Girl

Zdroj: pl.newsner.com