Pes ochránil malou dívenku. Nevěřili byste proč

O tom, že je pes nejlepší přítel člověka, se ví už dlouho. Jen ti nejvěrnější mazlíčci ale dokážou svého páníčka také ochránit. Příkladem takového jednání je i německý ovčák z Floridy, který neváhal při záchraně malé dívenky. Podívejte se, jaký je jeho příběh. Je to opravdový hrdina.

Německý ovčák jménem Haus

Zmíněný pes žije se svou rodinou dva roky na Floridě. Je teprve krátce po štěněčím věku, a proto je ještě divoký a hravý. Nejraději si užívá čas se sedmiletou dívenkou Molly. Hrají si spolu na dvorku, pobíhají, navzájem se schovávají a dovádějí. Hráli si ten den stejně jako obvykle, ale tentokrát se stalo něco podivného, co vyděsilo celou rodinu.

Objevilo se nebezpečí

Haus totiž v jednom okamžiku strnul, zaujal bojový postoj a cenil nebezpečně zuby. Celá rodina se okamžitě utíkala podívat, co se děje. Báli se, že se psovi nelíbilo chování malé Molly a chová se k ní agresivně. Ukázalo se, že jejich obavy ze psa byly zbytečné. Bylo tomu totiž přesně naopak. Haus malou Molly chránil před jiným nebezpečím.

Pes zareagoval včas

Rodina se zděsila, když uviděla v trávě chřestýše. Ten se plazil směrem k Molly a psa dokonce několikrát kousnul. Haus se nedal, dál cenil zuby a bojoval, tentokrát už mu ale pomohla i rodina. Hada se zbavili, ale psa museli okamžitě převézt k veterináři, kde mu byla poskytnuta potřebná péče.

Vše mělo šťastný konec

Veterinář podal psovi protilátku a ten byl za pár hodin opět na nohou a plný energie. Hausův příběh byl sdílen na internetu a obletěl svět. Lidé pomohli rodině pokrýt lékařské náklady a obdivují psa, který se kvůli své malé kamarádce nebál postavit nebezpečí.

Také rodina teď svého mazlíčka obdivuje a moc si ho váží. Nikdy by nevěřili tomu, že je Haus schopen být tak odvážný a rozhodný.