Pes se nechtěl od svého páníčka ani hnout. Tolik se bál, že by o něj přišel!

Záchranáři zažívají během svých služeb mnohá dobrodružství. Jsou pod neustálým tlakem, protože nikdy neví, jak moc bude daný případ komplikovaný nebo co se během něj stane. Při autonehodách nebo jiných karambolech musí být maximálně soustředění a pomoci tak, aby měli aktéři naději na uzdravení. Roli často hraje čas. V tomto případě jim však zásah nechtěně komplikoval domácí mazlíček, konkrétně pejsek Tony, který odmítal svého chovatele opustit.

candelaestereo.com

Ty jsi pomohl mně

Jesus Hueche bydlí v Bahía Blanca v Argentině. Přístavní město je velmi příjemné k životu, což Jesusovi vyhovovalo. Jednoho dne zachránil toulavého psa, brzy se z nich stali nejlepší parťáci. Pejsek jménem Tony byl vždy mladému muži po boku, doprovázel jej na cestách i při práci na zahradě. A právě při ošetřování zeleně se stal Jesusovi úraz. Práce na zahradě skrývají různá rizika a jedna z nejčastějších nehod se stala také Tonymu chovateli.

Ležel v bezvědomí pod stromem

Jesus onen den prořezával větve na vysokém stromě před domem. To se mu stalo osudné, protože se mu noha smýkla na žebříku a on z něj spadl na asfaltový chodník. Vyrazil si dech a hlavou se uhodil o chodník, a co víc, skončil v bezvědomí. Celého incidentu si všimli sousedi, kteří okamžitě zavolali záchrannou službu. Během chvilky byli záchranáři na místě a zahájili resuscitaci.

Čtěte také: Válka na Tenerife mezi Bendovou a Belohorcovou pokračuje. Zapojil se Michal David a Vlasta Hájek!

candelaestereo.com

Skučel a držel se pána

Když záchranáři dorazili k Jesusovu domu, naskytl se jim nevšední pohled na muže, který ležel v bezvědomí pod stromem, na jeho těle pak ležel pes a skučel. Pes nechápal, že jeho majitel není mrtvý a potřebuje pomoc. Naštěstí Jesus přišel rychle k vědomí a záchranáři jej chtěli na nosítkách dopravit do sanitky a odvézt do nemocnice. Jen Tony je nechtěl pustit, bránil svého majitele, seč mu síly stačily. Nehoda měla šťastný konec, Jesus se po několika dnech vrátil z nemocnice zcela v pořádku. Už zase mohou trávit čas spolu s Tonym.