Pes se stal strážcem a oddaným kamarádem 2měsíčních trojčat

Každá máma někdy potřebujete pomocnou ruku. Někdy ale přijde od někoho, u koho byste to nikdy nečekali. Lauren Barnesová má doma v Branfordu malá trojčata a malého pudla jménem Sunny. Žena to nečekala, ale právě její milovaná fenka jí přišla na pomoc, když si potřebovala od péče trojčat trochu odpočinout. A vždy je blízko, když ji potřebuje.

Máma trojčat má plné ruce práce

Lauren začala na TikTok přidávat příspěvky a dokumentovat svůj život s malými trojčaty. Když jim byly pouhé dva měsíce, podařilo se jí natočit roztomilou interakci Sunny se svými dětmi. Vůbec nečekala, že by se video mohla stát virálním, ale právě to se stalo. Video se objevilo na stránce Storyful a během krátké doby získalo přes 3 miliony zhlédnutí.

https://animalchannel.co/

Mnoho žen sdílí svůj život na sociálních sítích. Život s dětmi je vždy hodně bohatý a život s trojčaty je rozhodně výjimečný. Není se čemu divit, že její příspěvky byly velmi oblíbené a Sunny přispěla k tomu, že se celá rodina zviditelnila. Pro Lauren je ale nejdůležitější, že Sunny děti miluje a velmi ráda vytížené mamince pomáhá. To je pro ni nejdůležitější.

Čtěte také: Britové jsou v šoku: Král Karel III. čelí vážné Rakovině, Princ Harry reaguje

https://animalchannel.co/

Chlupatý člen rodiny s radostí pomůže

Na videu je vidět Sunny, jak se láskyplně věnuje každému ze tří novorozenců, kterým v té době byly 2 měsíce. Každý z nich sedí ve svém hnízdečku. Sunny postupně přistoupí ke každému z nich a každému dá malou pusinku. Zároveň všechny miminka očichá, aby se ujistila, že jsou všechny děti v pořádku. Takovou pomoc by si jistě přála doma každá maminka.

https://animalchannel.co/

Sunny není jediný pes, který miluje děti

Tento roztomilý pudl jistě není jediným psem, který se zamiloval do svých malých přátel. Pudlové jsou známí tím, že mají trpělivou a mírnou povahu. Díky tomu vychází s jinými zvířaty i dětmi. Při správné socializaci k tomuto ale může dojít s jakýmkoli plemenem psa. Slyšet můžete dokonce i o velkých psech, jako je německý ovčák nebo pitbull, kteří pečují o děti svých majitelů a chrání je na každém kroku.

Zdroj: animalchannel.co