Pes vyje radostí, když si ho konečně adoptuje nová rodina!

Sladký pitbulteriér jménem Bowie strávil první část svého života v útulku Gateway Pet Guardians v St. Louis. Když byl ještě malé štěně, adoptovala si ho jedna rodina, ale po pár měsících ho znovu vrátili do útulku. Zjistili, že toto plemeno nezvládnou a nechtěli si ho nechat. Dny, týdny a měsíce plynuly a štěně stále zůstávalo v útulku. Bowie čekal, až mu dá někdo ještě jednu šanci a vezme si ho k sobě domů. Bohužel si na to musel počkat hodně dlouho.

Pes, kterého neustále přehlíželi

Útulek se nakonec rozhodl, že Bowieho pošle do pěstounské rodiny, aby se naučil žít v klasické rodině. Mezitím mu stále hledali rodinu, udělali mu fotky a vyvěsili je na internet. Nikdo neměl důvod tohoto krásného psa nechtít. Je to velmi hodný chlapec, kterého vychovali v útulku a v pěstounské rodině. I přesto si ho stále nikdo nevšímal.

„Je to skvělý pes, který je velmi dobře vycvičený a jen potřebuje někoho, kdo mu dá šanci,“ řekla manažerka útulku Brittany Flemingová. Někdo dokonce souhlasil, že bude sponzorovat jeho adopční poplatek, takže si ho nová rodina může vzít domů zadarmo a nemusí útulku nic platit. Přesto se žádní zájemci o tohoto jedinečného psa neukázali přes dva a půl roku.

Čtěte také: Muž, který přinesl domů uzlíček z hadrů, zachránil malé kotě

Nakonec se útulek spolehl na sílu internetu

Útulek se rozhodl, že pro Bowieho udělá jeho vlastní PR kampaň. „Potřebujeme pomoc od veřejnosti, abychom tomuto chlapci pomohli najít domov,“ řekla ředitelka útulku. „Kdokoli adoptuje Bowieho, zdědí spoustu nových přátel, protože mu fandí fanklub.“ Až s touto pomocí získal útulek 40 nabídek na adopci Bowieho. Nakonec mu z nich vybrali dokonalý domov.

https://animalchannel.co/

Žena jménem Briana přišla do útulku a setkala se s Bowiem. Tato žena pro něj byla dokonalým parťákem a Bowie hned věděl, co se děje. Když z útulku odcházel se svou novou majitelkou, radostně kvílel. Personál tuto radost natočili na video a konečně mohli na svých sociálních stránkách sdílet odchod tohoto jedinečného psa, který byl v útulku po 1250 dní!

Zdroj: animalchannel.co