Petra Paroubková je šťastná se svým řeckým milencem. Plánuje stěhování do Řecka!

Petra Paroubková, bývalá manželka expremiéra České republiky Jiřího Paroubka, se zdá být šťastná novým řeckým milencem. I přes to, že jejich láska je spíše na dálku, Petře to nijak nevadí. V rozhovoru pro eXtra.cz hovořila o svých plánech na stěhování do Řecka a vzpomínala na svou první svatbu.

Facebook

Šťastná v novém vztahu

Po rozvodu se Petra Paroubková nehrnula hned do dalšího vztahu, ale láska si ji přesto našla. Po boku řeckého podnikatele, se kterým se zná již mnoho let našla porozumění a oporu. „Ve vztahu jsem teď spokojená a šťastná, ale hlavně spokojená,“ sdělila Petra v rozhovoru.

Zatímco Petra a její dcera většinu roku tráví v Česku, její partner pobývá v Řecku. I přes velkou vzdálenost vztah udržují a to díky jejich dlouhodobému přátelství a vzájemnému porozumění. Ačkoliv se nevidí tak často, jak by si představovali, jejich život běží rychle a měsíce ubíhají jako voda.

Čtěte také: Ženich udělal během obřadu velmi dojemné gesto, které všechny rozplakalo

Facebook

Plány na budoucnost

Petra Paroubková se chce stěhovat do Řecka, nejen kvůli svému partnerovi, ale také kvůli atmosféře na ostrově, která jí připomíná domov. „Na tom ostrově se cítím jako doma a je mi tam hrozně fajn,“ vysvětlila Petra. Plány na společný život v Řecku jsou v plném proudu, ačkoli momentálně vztah funguje na dálku.

První svatba s Jiřím Paroubkem

Petra si vzpomněla na svou první svatbu s bývalým premiérem Jiřím Paroubkem. Svatba pro ni byla trochu hororem, protože počet novinářů převažoval nad počtem hostů. Proto si Petra nedělá žádné velké plány na další svatbu. Pro ni není důležité mít tradiční zásnuby a svatbu. Důležitější je pro ni žít tam, kde se cítí opravdu doma, a to je právě Řecko.

Zdroj: Extra.cz