Redakce ProSvět.cz
30 listopadu, 2018

Pijte tento nápoj jednou denně po dobu 5ti dní a za tak krátkou dobu se zbavte až 5ti kilogramů. Mám to vyzkoušené a opravdu to funguje!

Jen málokdo je spokojený se svou postavou. Nešvarem současné doby je bohužel nadváha, kterou trpí stále více lidí. Nadměrné množství tuku v těle ale není vůbec zdravé, protože tuk může poškodit ledviny, srdce i játra. Nemluvě o tom, že díky nadváze trpí i vaše klouby.

Nápoj na hubnutí

Kamarádka mi jednou svěřila recept na nápoj, který se pije 5 dní a který slibuje úbytek na váze až 5 kilogramů. Upřímně - komu by se nelíbila představa, že za necelý týden shodí takové množství tuku?

Tak jsem to vyzkoušela. Pila jsem jej každý den po dobu pěti dní a když jsem se po uplynulé době postavila na váhu, nestačila jsem kulit oči. Kila byla opravdu dole! A to ještě musím podotknout, že jsem se po této kůře celkově cítila lépe, a to jak fyzicky, tak i psychicky. Určitě to má něco do sebe.

Co budete potřebovat?

  • citron
  • 60 g petrželky
  • 3 dl vody

Jak postupovat?

  1. Vymačkejte šťávu z celého citronu.
  2. Petrželku nasekejte na jemno.
  3. Šťávu z citronu a petrželku dejte do misky a zalijte vodou.
  4. Nápoj pijte vždy nalačno 5 dní za sebou. Poté je možné udělat přestávku na 10 dní a celý proces opakovat.

K čemu nápoj slouží?

Kombinace petrželky a citronové šťávy zajistí tělu důležitou dávku minerálů a vitamínů, zároveň dojde k podpoře spalování tuků. Petrželka je navíc známá tím, že napomáhá při vylučování nadbytečných tekutin z těla a podporuje trávení.

Sdílejte článek